Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeglądarka Brave - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Przeglądarka Brave (/Temat-Przegladarka-Brave-165917)



Przeglądarka Brave - 0kryhu - 06-01-2020 00:38

Witam!
Interesuje mnie jak płacić podatki i czy się płaci podatki, jeśli poleca się przeglądarkę Brave.
[EDIT] Trochę więcej info, bo pewnie większość nie wie jak to wygląda.
Jeśli ktoś pobierze przeglądarkę i używa przez 30 dni dostaję od 7.50$ do 2$ zależnie z jakiego kraju.
Pieniądze dostaję na Upholda, z którego mogę wypłacić na konto bankowe lub trzymać w BTC.


RE: Przeglądarka Brave - rAzEET - 06-01-2020 00:45

Podatki płacisz za wszystko tak naprawdę, ale jak to robić za zarobki z tej przeglądarki to nie wiem Tongue


RE: Przeglądarka Brave - 0kryhu - 06-01-2020 01:04

(06-01-2020 00:45)rAzEET napisał(a):  Podatki płacisz za wszystko tak naprawdę, ale jak to robić za zarobki z tej przeglądarki to nie wiem Tongue
Kurcze, a chce być 100% uczciwy wobec państwa. Nie wiem czy liczyć to jako po prostu zarabianie na kryptowalutach czy jak. Big Grin
A tak naprawdę chce po prostu przechować sobie tą kasę na przyszłość z tego, a jak nagle przeleje sobie dużo kasiory pewnego dnia to pewnie ktoś niespodziewany zapuka do mych drzwi. Tongue


RE: Przeglądarka Brave - Komandos823 - 06-01-2020 01:30

PIT-38 z tytułu kapitałów pieniężnych
Nie ważne jak zarobiłeś to krypto ale musisz 19% zapłacić podatku. Nie ma tutaj kwoty wolnej od podatku.

Edit: tylko rozliczaj się z tego co przelałeś na konto bankowe bo btc które nadal trzymasz jest uznane jako aktywa. Dopiero po wymianie uznane jest jako sprzedaż i rozliczyć się z tego trzeba. Tak samo jest z papierami wartościowymi.


RE: Przeglądarka Brave - 0kryhu - 06-01-2020 01:51

(06-01-2020 01:30)Komandos823 napisał(a):  PIT-38 z tytułu kapitałów pieniężnych
Nie ważne jak zarobiłeś to krypto ale musisz 19% zapłacić podatku. Nie ma tutaj kwoty wolnej od podatku.

Edit: tylko rozliczaj się z tego co przelałeś na konto bankowe bo btc które nadal trzymasz jest uznane jako aktywa. Dopiero po wymianie uznane jest jako sprzedaż i rozliczyć się z tego trzeba. Tak samo jest z papierami wartościowymi.
Dziękuję ślicznie! Big Grin