Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multikonto na forum? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Multikonto na forum? (/Temat-Multikonto-na-forum-165902)



Multikonto na forum? - karix094 - 05-01-2020 01:06

Witam.
Piszę tu o innym forum...:
Na pierwszym koncie dostałem bana za reklamę.
Po tygodniu założyłem drugie konto.

Miałem jedno aktywne konto ponieważ pierwsze zostało zbanowane
Czy to podlega pod multikonto?

Moim zdaniem multikonto jest wtedy gdy posiada się więcej niż jedno AKTYWNE konto (przynajmniej 2 aktywne)

Co o tym myślicie?


RE: Multikonto na forum? - Itachi198 - 05-01-2020 01:43

(05-01-2020 01:06)karix094 napisał(a):  Witam.
Piszę tu o innym forum...:
Na pierwszym koncie dostałem bana za reklamę.
Po tygodniu założyłem drugie konto.

Miałem jedno aktywne konto ponieważ pierwsze zostało zbanowane
Czy to podlega pod multikonto?

Moim zdaniem multikonto jest wtedy gdy posiada się więcej niż jedno AKTYWNE konto (przynajmniej 2 aktywne)

Co o tym myślicie?


Jakby każdy tak robił to banowanie nie miałoby sensu, więc raczej jest to niedozwolone, po dostaniu warna, powinieneś to odpracować jak reszta użytkowników. Pozdrawiam serdecznie.


RE: Multikonto na forum? - eseles - 05-01-2020 09:58

To jest multi konto bo tamto zostalo zbanowane a nie skasowane. Czyli istnieje, masz login i haslo wiec jestes w jego posiadaniu jak zalozyles nowe to masz juz dwa konta a to multi Wink


RE: Multikonto na forum? - Stworkowaty - 05-01-2020 11:21

W takim wypadku polecam kontaktować się z administracją, jak ban za reklamę to wydaje mi się że jak ładnie porozmawiasz, okażesz skruchę i powiesz że będziesz dobry chłopcem i zrobisz coś dla forum to przemyśla sprawę.
Pozdrawiam


RE: Multikonto na forum? - Admin - 05-01-2020 12:34

(05-01-2020 11:21)Stworkowaty napisał(a):  W takim wypadku polecam kontaktować się z administracją, jak ban za reklamę to wydaje mi się że jak ładnie porozmawiasz, okażesz skruchę i powiesz że będziesz dobry chłopcem i zrobisz coś dla forum to przemyśla sprawę.
Pozdrawiam

Od lat nieoficjalnie wspierasmy siepomaga.pl (bodajże pomysł hybrida, swoją drogą bardzo dobry) pośrednio poprzez zbanowanych użytkowników którzy dorzucają cegłówki w formie dotacji i zadośćuczynienia dla najbardziej potrzebujących, mowa o tych którzy nie popalili wszystkich mostów za sobą, a dostali bana jedynie za swoją głupotę, pomyłki, a nie oszustwa.

(05-01-2020 01:06)karix094 napisał(a):  Witam.
Piszę tu o innym forum...:
Na pierwszym koncie dostałem bana za reklamę.
Po tygodniu założyłem drugie konto.

Miałem jedno aktywne konto ponieważ pierwsze zostało zbanowane
Czy to podlega pod multikonto?

Moim zdaniem multikonto jest wtedy gdy posiada się więcej niż jedno AKTYWNE konto (przynajmniej 2 aktywne)

Co o tym myślicie?

I nie, nie możesz założyć nowego konta jeśli jedno zostało zbanowane każde kolejne prędzej czy poźniej też będzie, w szczególności gdy tego nie wyjaśniłeś. Jeśli chcesz w jakikolwiek sposób to rozwiązać powinieneś kontaktować się bezpośrednio z moderacją.


Edit.

Po dopisku "Piszę tu o innym forum...:" wnioskuję że pytanie nie dotyczy Naszego forum, nie mniej nasza polityka jest pewnie podobna jak tam gdzie Cie zbanowali.


RE: Multikonto na forum? - trybulski - 05-01-2020 13:55

@[Admin] skąd wiesz, że mają podobne zasady i politykę? on nawet nie napisał, że chodzi o forum dotyczące zarabiania

ale tak - raczej na większości stron multikonto, to dwa konta, bez względu na to czy zbanowane czy nie


RE: Multikonto na forum? - Admin - 06-01-2020 14:10

(05-01-2020 13:55)trybulski napisał(a):  @[Admin] skąd wiesz, że mają podobne zasady i politykę? on nawet nie napisał, że chodzi o forum dotyczące zarabiania

ale tak - raczej na większości stron multikonto, to dwa konta, bez względu na to czy zbanowane czy nie

Nie wiem, przypuszczam Smile


RE: Multikonto na forum? - alien97 - 06-01-2020 14:33

Multi konto jak nic jedyne rozwiązanie pisać do administracji i dojście do konsensusu