Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana nazwy yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Zmiana nazwy yt (/Temat-Zmiana-nazwy-yt-165895)



Zmiana nazwy yt - pixel21 - 04-01-2020 12:21

Witam. Swego czasu wrzuciłem na moje konto na yt randomowe filmiki shoty, konto dostało 900 subów, teraz mam pomysł na rozwijanie kanału, jednak jest problem ponieważ jest to moje konto główne z iminiem i nazwiskiem w nazwie, chciałbym zmienić nazwę kanału żeby na yt wyświetlała się nazwa np. XXXXXX, a w e-mailach i koncie google pozostała obecna. Czy istnieje taka możliwość żeby zmienić samą nazwe konta na yt bez zmiany nazwy w google?


RE: Zmiana nazwy yt - Fricooo - 04-01-2020 12:58

Jeśli chcesz używać innej nazwy w YouTube niż nazwa konta Google, możesz stworzyć konto marki i połączyć je ze swoim kanałem.

1. Zaloguj się w YouTube.
2. Wyświetl listę kanałów.
3. Kliknij Utwórz nowy kanał.
4. Podaj informacje, takie jak nazwa konta marki, i zweryfikuj swoje konto. Potem kliknij Utwórz. Zostanie wtedy utworzone nowe konto marki