Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka (/Temat-VI-Zlot-Zarabiam-com-Miejscowka-165894)

Strony: 1 2 3 4


RE: VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka - Admin - 29-06-2020 11:59

Dopytałem jak terminy na wrzesień 2020 na ruedzie, otrzymałem inforamcje:

Cytat:w nawiązaniu do wiadomości istnieje możliwość rezerwacji apartamentów KONWALIOWYCH w terminie 4-6.09.2020 lub 18-20.09.2020.

pytanie co robimy? czy czekamy do września? czy pytać o terminy dostępne w środku wakacji?
Raczej w najbliższych tygodniach bardziej/mniej już się nic nie zmieni w kwestii obostrzeń więc czekać dalej nie ma na co, pozostaje się zdecydować co dalej Smile


RE: VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka - michal86ole - 29-06-2020 13:56

Rezerwuj we wrześniu


RE: VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka - Ropsont - 02-07-2020 19:23

Raz się żyje, niech będzie jak Michał mówi Lol


RE: VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka - Admin - 02-07-2020 21:43

To wydaje mi się że będzie trzeba zmniejszyć ilość domków zarezerwowanych bo spodziewam się że bardziej kameralnie by było Smile
chociaż to nie byłoby takie złe, na pierwszym zlocie gdzie osób było kilkanaście wcale nie było gorzej jeśli chodzi o integracje Smile


RE: VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka - Ropsont - 02-07-2020 22:15

Wiadomo, że mniejszą ilość. Oby tylko Twardy i Na5tyk przyjechali. Więcej życzeń specjalnych nie mam. Jerk2