Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do milionera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do milionera (/Temat-Od-zera-do-milionera-165890)

Strony: 1 2


RE: Od zera do milionera - trybulski - 05-01-2020 12:28

Tak. Klient nie wie, że jest klientem, dopóki nim nie zostanie.
A Twoim zadaniem jest sprawienie, aby chciał nim zostać Smile
Więc musisz mu przekazać wartość, dzięki której będzie chciał nim zostać.

Złoty cytat na dziś:
" Poszukiwacz pieniędzy kupuje Bitcoina i liczy na łatwy wzrost, że bez wysiłku zarobi. Przedsiębiorca, tworzy giełdę i zaspokaja realną potrzebę rynku. Kto więcej zarobi?"


RE: Od zera do milionera - AirHajs - 08-01-2020 18:52

Dziękuje wszystkim za pomocne rady i naprowadzenie na właściwy tor, mam pewien pomysł na "biznes" więc seria to nie będzie tylko puste klikanie w kraniki. Tak jak mówiłem chciałem zacząć z małym kapitałem a jak dobrze wiecie z 200zł nie da się zrobić fortuny tak szybko więc dlatego muszę też wspomagać się takimi śmieciowymi zarobkami. Planuje też inwestować i otworzyć swój biznes więc spokojnie, trzeba być jedynie cierpliwym Smile Podrzucam kolejny odcinek z serii Smile

08.01.2020 - Link do drugiego odcinka


RE: Od zera do milionera - wrzochal11 - 09-01-2020 11:09

Czas jest Twoim najcenniejszym aktywem. Nie pieniądze..
Gdy przeznaczasz swój czas na jakieś śmieciowe zarobki, to znaczy że wyceniasz go na grosze i będziesz kręcił się w kółko. Napisałeś, że chcesz zarobić milion.. jeśli poważnie to napisałeś, to zacznij w pierwszej kolejności szanować swój czas, a nie wyżej stawiać pieniądze. To pierwsza zasada!

Bo jeśli natomiast swój czas przeznaczasz na konkretną edukacje, poszerzanie wiedzy, która pomoże Ci budować Twój system biznesowy, to właśnie o to chodzi Smile

Inwestycje pieniędzy? Procent składany? To bujda powtarzana przez różnych guru żeby wabić ludzi łatwym zarobkiem.. i ludzie zamiast skupić się na przedsiębiorczości, to słuchają tych pierdół i inwestują w jakieś bzdety.
Inwestycje są dobre, ale gdy masz już konkretny kapitał i rozkręcony swój biznes, albo spieniężyłeś swój biznes i teraz lokujesz gdzieś pieniądze by żyć na spokojnie, z odsetek.


RE: Od zera do milionera - AirHajs - 15-01-2020 17:41

Wrzucam link do trzeciego odcinka z serii Smile LINK


RE: Od zera do milionera - AirHajs - 29-01-2020 12:33

Kolejny odcinek i kolejne wypłaty LINK


RE: Od zera do milionera - Sousharu - 30-01-2020 14:55

Ohoho, ktoś tu pomylił linki do filmów ;D


RE: Od zera do milionera - AirHajs - 02-02-2020 19:21

(30-01-2020 14:55)Sousharu napisał(a):  Ohoho, ktoś tu pomylił linki do filmów ;D

Dokładnie, mały błąd oczywiście chodziło mi o ten filmik -> LINK