Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zapłacić za reklamę PayPal? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zapłacić za reklamę PayPal? (/Temat-Jak-zaplacic-za-reklame-PayPal-165885)



Jak zapłacić za reklamę PayPal? - Hoolig4n - 03-01-2020 17:51

Witam. Mam pewien problem. Chciałbym dodać PayPal jako metodę płatności za reklamy na facebooku. Po przejściu do ustawień płatności oraz kliknięciu "Połącz konto PayPal" wyświetla się pop-up, w którym to logujemy się do PayPala. Wymagane jest podanie danych karty. Tutaj pytanie: czy jeżeli podam tam dane mojej karty bankowej, to pieniądze zostaną ściągnięte z konta PayPal czy z banku? Pytanie laickie- wiem, jednak pierwszy raz mam taką sytuację.


RE: Jak zapłacić za reklamę PayPal? - rAzEET - 03-01-2020 18:00

W ustawieniach konta możesz ustawić czy ma pobierać pieniądze z salda PayPal czy z karty.


RE: Jak zapłacić za reklamę PayPal? - Hoolig4n - 04-01-2020 08:56

@[rAzEET] Podpowiedz w którym dokładnie miejscu mogę to ustawić?


RE: Jak zapłacić za reklamę PayPal? - rAzEET - 04-01-2020 11:41

Ustawienia płatności > Twoje preferowane źródło finansowania płatności


RE: Jak zapłacić za reklamę PayPal? - Hoolig4n - 09-01-2020 22:08

Piszę tutaj jeszcze raz, bo mam pewien problem. Metoda płatnośći PayPal została dodana, jednak chcąc dodać środki dalej nie mam możliwości wybrać PayPal jako metodę płatności. Sytuacja wygląda tak jak na poniższych screenach. Błagam, pomocy Sad


[Obrazek: 11.png]



[Obrazek: Untitled.png]


RE: Jak zapłacić za reklamę PayPal? - rAzEET - 09-01-2020 22:18

Hmm, to nie wiem :/ Masz ustawioną tą samą walutę na koncie PayPal co na Fb?


Jak zapłacić za reklamę PayPal? - Hoolig4n - 10-01-2020 00:07

Tak, polski złoty tu i tu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk