Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek CPM zdobywanie ruchu zasady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarobek CPM zdobywanie ruchu zasady (/Temat-Zarobek-CPM-zdobywanie-ruchu-zasady-165879)



Zarobek CPM zdobywanie ruchu zasady - Leny92 - 03-01-2020 13:10

Witam dłuższy czas myślałem nad tym aby zacząć zarabiać na CPM jednak jaki żółtodziób planuje zacząć od bloggera + adsense tak na start i sprawdzić jak pójdzie mi z ruchem na strone i teraz kilka pytań które mnie męczą:

1.tak czytałem o ruchu (Direct – ruch dotyczy wejścia na stronę po wpisaniu adresu strony internetowej.) czy jeśli np. zrobiłbym taką fake stronę dla przykładu z autami na sprzedaż i podpioł pod jakąś sieć CPM a następnie wystawiał fake ogłoszenia tych aut na sprzedaż w różnych serwisach ogłoszeniowych z 1 fotką danego auta na której byłby znak wodny adresu mojej strony www czy coś takiego w większej ilości ogłoszeń nie byłoby traktowane jako spam i sieć CPM mogłaby mnie olać?

2. Nigdy nie bawiłem się w CPM męczy mnie pytanie jak to jest z tym CPM
dajmy na to że mam na stronie startowej 3 reklamy i dajmy na to że cpm to 2$/1000 wejść mam rozumieć że za każde 1000 wejśc na moją strone startową
dostaje 6$?

3.myślałem póki co nie pozycjonować strony aż tak tylko poćwiczyć ten direct fotki ze znakiem wodnym gdzie się da i ile się da w ogłoszeniach plus połączyć to z social nie wiem fb jakieś grupy bo zakładanie własnego fanpage to jednak jakby nie patrzeć potrwa dłużej niż dołączenie do jakiś grup na fb a takim sposobem chyba najszybciej zyskam jakieś wyświetlenia ogólnie zielony jestem w tych social media fb grupy nie wiem czytałem ponoć twitter daje rade co polecacie z social media żeby jak najszybciej zyskać jakiś ruch przy nie dużym nakładzie pracy

4.nie potraktują tego jako spam? bo np. moge mieć 100 kont fb i każde po pare tematycznych grup i regularnie z umiarem dodawać posty z fotkami ze znakiem wodnym strony.Ewentualnie 2 sposób wszystkie możliwe strony z ogłoszeniamy dodawać na każdej 1 po 1 ogłoszeniu ze znakiem wodnym to już chyba nie byłoby traktowane jako spam nie?

5.i jak to jest z to ilością reklam ?wędrując po faucetach btc najcześciej napchane reklamami na maksa i sieci to akceptują chociaż nie ma za dużo treści

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź


RE: Zarobek CPM zdobywanie ruchu zasady - mysc - 05-01-2020 22:13

1. Sieć CPM Cię nie oleje. Serwisy ogłoszeniowe Cię zablokują za spam w końcu Smile

2. To akurat jest zależne od serwisu. Ten model w Polsce ogólnie praktycznie odszedł "do lamusa", nie ma już takich dedykowanych sieci CPM. Te które były miały ograniczenia, np. "do dwóch jednostek reklamowych". Skupiając się na CPM, warto wybrać kilka serwisów i z każdego umieścić reklamy. W ten sposób zwiększasz zysk i rozkładasz ryzyko ew. nie otrzymania pieniędzy.


Polecam ten tekst swoją drogą: System reklamowy CPM – strata czasu czy pomysł na stabilne dochody? Smile

Powodzenia!


RE: Zarobek CPM zdobywanie ruchu zasady - Leny92 - 07-01-2020 09:52

dzięki a jak to wygląda dokładnie np. strona startowa i tylko 3 reklamy na niej czy jeśli bym chciał mogę napchać tych reklam więcej od kilku sieci cpm na stronie startowej? dajmy na to ze mam na startowej stronie 3 reklamy od adsense to mogę sobię podpiąć inne reklamy z innych sieci CPM też na startową strone? tak właśnie zwróciłem uwage na te faucety btc tam wszędzie napchane ile się da reklam.


RE: Zarobek CPM zdobywanie ruchu zasady - Apps - 07-01-2020 14:27

Ja Ci tylko powiem, nie zaczynaj od du... strony, martwisz się tylko o ilość reklam... Stwórz stronę, tylko z treścią, spróbuj ściągnąć trochę ruchu i wtedy myśl o reklamach, a nie na odwrót.