Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja do zarządzania finansami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Aplikacja do zarządzania finansami (/Temat-Aplikacja-do-zarzadzania-finansami-165868)



Aplikacja do zarządzania finansami - Rider7991 - 02-01-2020 14:48

Cześć wszystkim,
zastanawiam się nad pewnym pomysłem i potrzebuję kilku podpowiedzi.
Kiedyś w ramach nauki napisałem prostą aplikację do zarządzania finansami.
Działa ona w przeglądarce:
Backend - NodeJS
Frontend - ReactJS

Ostatnio zastanawiam się czy warto ją poprawić, ulepszyć i wystawić na świat. Widziałem już wiele aplikacji do zarządzania budżetem domowym. Jestem też świadomy, że wiele apek bankowych ma wbudowane zarządzanie finansami. Często jednak słyszę, że nie ma żadnej porządnej aplikacji bo każdej z nich czegoś brakuje.
Zakładając, że bierzemy na razie pod uwagę tylko rynek Polski to:
- Z ilu takich aplikacji korzystaliście?
- Co powinna mieć taka aplikacja by była przydatna i wygodna?
- Jak wyobrażacie sobie "idealną" aplikację do zarządzania/monitorowania budżetu domowego/finansów dla prywatnej osoby?


RE: Aplikacja do zarządzania finansami - Muraszczyk - 02-01-2020 17:15

Bardzo dobra aplikacją na rynku globalnym jest apka "Money Manager: Expense Tracker, Free Budgeting App"
https://play.google.com/store/apps/details?id=money.expense.budget.wallet.manager.track.finance.tracker&hl=en_US

I tak na prawdę ciężko się tu do czegokolwiek przyczepić, bo wszystko można sobie samodzielnie ustawić na dany miesiąc ^^

Ja swojego czasu korzystałem do monitorowania opłacalności moich działań w zarabianiu, jak to wszystko wypadało i apka spełniała swoje zadanie


RE: Aplikacja do zarządzania finansami - Jancik - 20-10-2021 01:13

zazwyczaj ludzi nie korzystają z takich Aplikacji