Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyciągnięcie strony www z upadku w Google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wyciągnięcie strony www z upadku w Google (/Temat-Wyciagniecie-strony-www-z-upadku-w-Google-165864)



Wyciągnięcie strony www z upadku w Google - Oszczędny - 01-01-2020 22:23

Niestety przez ostatnie dwa lata aktywnie pomagałem żonie w rozwijaniu biznesu, traktując nieco po macoszemu swoją stronę internetową.

Przez ten czasu zupełnie nie patrzyłem w statystyki odwiedzin strony / panel Analytics.

Jakieś 3 tygodnie temu przez przypadek natknąłem się na reklamę pewnej firmy SEO, która za darmo przygotowała mi raport, który otworzył mi oczy. Jest tragicznie!

Strona z kilku tysięcy fraz spadła do 390 w TOP50. Od jakiś dwóch lat po prostu mam stały spadkowy trend. Niestety na razie nie wiem, z czego to wynika. Czyżby konkurencja w tym czasie odrobiła pracę domową, a ja nie robiłem nic i to wystarczyło?

Zaczynam na poważnie zajmować się tym temat obok codziennych obowiązków. Jak będą jakieś wnioski to będę je zapisywał w tym temacie.


RE: Wyciągnięcie strony www z upadku w Google - shf - 01-01-2020 23:17

Zrozumialem ze miales strone pod cos pod SEO i ze zrobila sie shitem. Moze jakies szczegoly ?


RE: Wyciągnięcie strony www z upadku w Google - trybulski - 02-01-2020 20:27

Mogę podejrzewać, że skoro nie patrzyłeś w statystyki, to również nie dodawałeś nowych treści.
Jeśli tak jest, po prostu zacznij to robić tak jak na początku, i nigdy nie przestawaj.