Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wypromować bloga o ścisłym targecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak wypromować bloga o ścisłym targecie? (/Temat-Jak-wypromowac-bloga-o-scislym-targecie-165844)



Jak wypromować bloga o ścisłym targecie? - kariolmax - 31-12-2019 11:05

Witam Was serdecznie,

zabrałem się za tworzenie bloga dotyczącego promocji i oszczędzania w internecie, w przyszłości planuję zająć się również promocjami bankowymi i to jest wyłączna tematyka tej strony. Próbowałem promować się w grupach sprzedażowych miesiąc temu (banner w tle grupy przez 7 dni) i FB Ads, gdy zainteresowanie zakupami jest duże (zbliżające się święta i konieczność zakupu prezentów itd.). Każda z tych reklam prowadziła najpierw do konkretnego posta na moim fanpage, aby zwiększyć ruch i zdobyć stałych bywalców a dopiero tam znajdował się link do bloga. Wyświetlenia dot. posta kuponów Aliexpress były stosunkowo duże (340 wyświetleń od 224 odwiedzających) a testowy budżet dzielił się następująco: 45zł na 3 bannery w grupach, 50zł fb ads z targetowaniem; Niestety po zakończeniu promocji brak u mnie jakichkolwiek wyświetleń, zdobyłem 1 lajka przez cały czas kampanii Rolleyes Ostatni raz promowałem podobne strony ok. 4 lata temu, więc możliwe, że coś przeoczyłem, ew. rynek i zachowania ludzi się zmieniły. Będę wdzięczny za wszystkie rady oraz linki do stron, które mogą mi pomóc w zdobyciu ruchu, jedyna przyczyna, która wg. mnie mogła wystąpić to niechęć ludzi do angażowania się w działania na stronie "widmo" (brak lajków i reakcji pod postami na fanpage), czy popełniłem błąd nie dodając wcześniej sztucznych polubień i reakcji?


Jak wypromować bloga o ścisłym targecie? - Hybrid1990 - 27-04-2021 17:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.