Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Verse - zarób 20 złotych za jeden przelew (107 zł) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Verse - zarób 20 złotych za jeden przelew (107 zł) (/Temat-Verse-zarob-20-zlotych-za-jeden-przelew-107-zl-165829)



Verse - zarób 20 złotych za jeden przelew (107 zł) - Pablo1878 - 30-12-2019 17:59

Aplikacja Verse - to Twój wirtualny portfel, w którym prześlesz pieniądze znajomym bez prowizji.

Dostaniesz 20 zł za przesłanie 107 zł. Wypłacasz 127 zł z powrotem. 5 minut roboty!
TYLKO 10 PIERWSZYCH OSÓB! (spytaj czy mam miejsca).

1. Podaj mi swój numer telefonu. Wpiszę go u siebie w aplikacji i dostaniesz smsa z kodem polecającym do pobrania aplikacji Verse.

2. Kliknij na link w smsie, pobierz aplikację. Wpisz swój numer telefonu, imię i nazwisko, email.

3. Wpłać na swoje konto Verse minimum 107 zł dodając swoją kartę bankową.

4. Prześlij 107 zł swojemu znajomemu w aplikacji Verse i poproś aby odesłał pieniądze do Ciebie (możesz zostać poproszony o zrobienie zdjęcia paszportu/dowodu w celu weryfikacji). Możesz przesłać je do mnie bez żadnych prowizji, a ja odeślę całość z powrotem.

5. Zyskaj bonus 20 zł i wypłać całe 127 zł na swoje konto bankowe wchodząc na swój profil, a następnie "Transfer to your bank".


Kto chętny to zapraszam na PW. Tylko pierwsze 20 osób.


RE: Verse - zarób 20 złotych za jeden przelew (107 zł) - Hybrid1990 - 30-12-2019 18:12

Pablo, linki musisz podać jawnie w temacie, a przynajmniej czysty, żadnego odsyłania na PW.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.