Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków (/Temat-Zarobek-pasywny-sprzedaz-ebookow-165827)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Makabrycy - 01-02-2020 00:34

Arurito powiedz mi jesli to nie tajemnica gdzie szukać ebooków do sprzedaży - sam je tworzysz czy masz jakiś portal z freelancerami ? oczywiscue jesli to nie tajemnica Smile


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - arturito - 01-02-2020 14:25

Większość to moje autorstwo albo mojego brata Wink Znajdź coś w czym jesteś dobry i napisz o tym ebook Wink Z racji niskiej ceny to nawet nie musi być jakaś super wiedza, zwrotów za wiele i tak nie będzie Tongue Ale wiadomo, zadbaj o jakość jak tylko możesz.

A ten wspomniany o pasożytach w organizmie to akurat książka znajomej. Za prowizję jej pomagam.


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Makabrycy - 02-02-2020 00:27

dzięki za odpowiedz, tak myślałem ze należy samemu stworzyć coś wartościowego Smile pozdrawiam.


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - KrzysieeQ - 20-02-2020 00:06

Jak tam, powstała część druga książki? I jak sprzedaż?


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Pazzman - 23-02-2020 13:27

Z czystej ciekawości - ile stron ma Twój ebook, który sprzedajesz?


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - radek0389 - 23-02-2020 13:40

(23-02-2020 13:27)Pazzman napisał(a):  Z czystej ciekawości - ile stron ma Twój ebook, który sprzedajesz?
Autor pisał 2 strony wstecz, że około 50.


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Marcinxl - 23-02-2020 22:03

Aby zacząć sprzedawać eBook muszę mieć działalność gospodarczą? Jeśli ktoś kupi od Ciebie ebook to wystawiasz mu fakturę.? Sam może bym coś napisał i zaczął sprzedawać ale nie wiem jak to ma wyglądać od strony prawnej i podatkowej. Fajnie by było jakby to ktoś wytłumaczył.


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 23-02-2020 22:12

1. Musisz mieć działalność
2. Nie musisz wystawiać faktury, podobnie jak w sklepie nie dostajesz faktury na zakupy

Ja rozliczam się na podstawie wygenerowanego raportu od operatora płatności, ale możliwości rozliczeń masz mnóstwo musisz porozmawiać z księgową, która jest najlepsza dla Ciebie

Co u mnie? Powstała druga część ebooka. Sprzedaż jest minimalnie lepsza niż w tamtym miesiącu - na ten moment trochę ponad 3 tys przychodu. Niestety wzrósł też nakład na reklamę - na tą chwilę 1100 zł zainwestowane w reklamę na facebooku i instagramie. Nie jest źle, jak na zarobek pasywny, ale też nie ma szału, spodziewałem się więcej. W planie nowy ebook w zupełnie innej niszy, żeby zdywersyfikować


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - kubex001 - 25-02-2020 17:13

Ile na ten moment sprzedałeś tych e-booków?


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - MatiMaister - 26-02-2020 14:09

(23-02-2020 22:12)Zły_Szeląg napisał(a):  1. Musisz mieć działalność
2. Nie musisz wystawiać faktury, podobnie jak w sklepie nie dostajesz faktury na zakupy

Ja rozliczam się na podstawie wygenerowanego raportu od operatora płatności, ale możliwości rozliczeń masz mnóstwo musisz porozmawiać z księgową, która jest najlepsza dla Ciebie

Co u mnie? Powstała druga część ebooka. Sprzedaż jest minimalnie lepsza niż w tamtym miesiącu - na ten moment trochę ponad 3 tys przychodu. Niestety wzrósł też nakład na reklamę - na tą chwilę 1100 zł zainwestowane w reklamę na facebooku i instagramie. Nie jest źle, jak na zarobek pasywny, ale też nie ma szału, spodziewałem się więcej. W planie nowy ebook w zupełnie innej niszy, żeby zdywersyfikować


Ponad 3000 przychodu minus 1100 za reklamę. Reklamę wrzucasz w koszta (bo rozumiem, że masz działalność) i opodatkowujesz z tego około 2 tys dochodu, tak?
Możesz napisać coś wiecej o operatore płatności? Jakiś nowy element dodałeś w tej kwestii? Wcześniej pisałeś, że przyjmujesz kasę bezpośrednio przelewami na konto od klientów.