Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków (/Temat-Zarobek-pasywny-sprzedaz-ebookow-165827)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Hoolig4n - 05-01-2020 19:32

(05-01-2020 18:06)Zły_Szeląg napisał(a):  Możesz, płacisz tylko podatek dochodowy.

Również po założeniu działalności jeśli nie przekroczysz progu vat (200 tys przychodu rocznie) będziesz mógł prawdopodobnie sprzedawać bez płacenia vat, więc tylko dochodowy Big Grin

Dzięki za szybką i konkretną odpowiedź 2


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 07-01-2020 14:33

Długi weekend wypadł całkiem nieźle Big Grin Mam wrażenie, że gdy jest wolne ludzie mają więcej czasu i ruch jest większy. Ja działam standardowo 7 dni w tygodniu jak tylko dam radę (codziennie post i udostępnienie postu na 8-10 grupach), bo zajmuje mi to parę minut

Dni sprzedaży: 8
Liczba sprzedanych sztuk: 39
Całkowity zarobek z ebooka: 1170 zł
Liczba fanów na fanpage: 13559


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Hoolig4n - 07-01-2020 17:13

Może trochę dziwne pytanie, ale ile stron ma Twój e-book? Big Grin


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 07-01-2020 19:07

Około 50 Big Grin Ale to żaden wyznacznik, bo wszystko zależy od tematyki


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 08-01-2020 16:05

Dziś dobry dzień, bo wczorajszy wpis zrobił fajne zasięgi na grupach.

Mała porada jeśli ktoś myśli o wydaniu swojego ebooka, a nie ma oprogramowania typu Adobe Illustrator. Fajny portal canva.com gdzie darmowo jest szablon do tworzenia ebooków i dość intuicyjny edytor Big Grin

Dni sprzedaży: 9
Liczba sprzedanych sztuk: 45
Całkowity zarobek z ebooka: 1350 zł
Liczba fanów na fanpage: 13577


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Erdoi Money - 08-01-2020 16:22

Dzięki za info, super ten portal Smile szukałem czegoś takiego.

Nie wiem czy nie fajniej by było jakbyś prócz ogólnej ilości podawał też ile w danym dniu miałeś sprzedaży i jak przyrost dzienny miałeś fanów na fp Smile


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Itachi198 - 08-01-2020 18:32

(08-01-2020 16:22)Erdoi Money napisał(a):  Dzięki za info, super ten portal Smile szukałem czegoś takiego.

Nie wiem czy nie fajniej by było jakbyś prócz ogólnej ilości podawał też ile w danym dniu miałeś sprzedaży i jak przyrost dzienny miałeś fanów na fp Smile

Jak wczoraj miał sprzedane 39 sztuk, a dziś 45, to chyba łatwo wydedukować że sprzedał dziś 6 sztuk e-booka Lol
Z wyświetleniami analogicznie Smile

@Topic
Bardzo fajny dziennik, dodajesz dużo informacji, przez tę merytorykę wartość dziennika wzrasta, reput ode mnie, powodzenia w sprzedaży Smile


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 10-01-2020 16:27

Ostatnie 2 dni to sprzedaż po 3 sztuki dziennie Big Grin Zmieniam metodę aktualizacji - osiągnąłem to co chciałem czyli przyzwyczaiłem się do codziennego wrzucania postów i na grupy i nie mam z tym problemu. Dlatego będę aktualizował dziennik co 1-2 tygodnie - podsumowywał sprzedaż i informował jeśli coś się zmieni w marketingu


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - e-nauta - 12-01-2020 14:06

Dzięki za inspirujący dziennik. Dodaję do obserwowanych wątków.

Mam bardzo dużo zapisanych materiałów być może uda się z tego wykrzesać coś interesującego za co ludzie będą skłonni zapłacić Smile


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 18-01-2020 13:03

18 dni sprzedaży
64 sztuki sprzedane
1920 zł
średnio dziennie 106 zł

Wyniki super, zwłaszcza że zakładałem minimum 1000 miesięcznie. Oby udało się długofalowo utrzymać sprzedaż na podobnym poziomie - początek był łatwiejszy, teraz wydaje mi się, że sporo osób z fanpage, które były chętne już kupiły, ale zobaczymy Big Grin