Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków (/Temat-Zarobek-pasywny-sprzedaz-ebookow-165827)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 01-01-2020 23:22

Niestety nie mogę zdradzić niszy. Zabierasz się od złej strony za ebooka. Chodzi o to żeby kupujący realnie wyciągnął korzyść z zakupu. Musisz napisać w tematyce w której jesteś kompetentny i faktycznie możesz coś przekazać, a nie szukać na siłę tematyki, która da zarobić Big Grin

Aktualizacja po Nowym Roku. Nie pracowałem dużo, bo nie miałem czasu tylko dodałem posty i dodałem nową metodę płatności - paypal, co było dobrym ruchem, bo 2 sprzedaże z paypala Big Grin

Dni sprzedaży: 4
Liczba sprzedanych sztuk: 20
Całkowity zarobek z ebooka: 600 zł
Liczba fanów na fanpage: 13347


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - trybulski - 02-01-2020 20:24

Całkiem ciekawie. Ciekawi mnie rynek Facebooka i to, jakie tam poradniki się dobrze sprzedają.
Z jakich tematyk: ogólnie. Nie muszę znać Twojej. I jakie są formy płatności.

W jaki sposób pobierasz opłatę i czy robisz to przed dostarczeniem ebooka czy po?


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 02-01-2020 20:40

Jak jest dobry ebook i dobry marketing to wszystko się sprzeda Big Grin Taka sprzedaż jak moja jest malutka tak naprawdę Big Grin

Płatność oczywiście z góry, jak wyślesz przed to połowa ludzi Ci nie wpłaci. Przelew i paypal na tą chwilę.


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - adamwuss - 03-01-2020 10:47

Bardzo fajny wątek.
A zdradzisz cenę funpage?


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - patttson - 03-01-2020 11:56

Jedyny dziennik, który aktualnie śledzę, powodzenia Wink


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 03-01-2020 12:10

Adamwuss - 200 zł, ale był to fanpage martwy bez aktywności Big Grin Bardziej zależało mi na liczbie fanów ze względów wizerunkowych - większe zaufanie jak tych fanów jest kilka tysięcy Big Grin


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - adamwuss - 03-01-2020 12:40

Jest szansa kupić u Ciebie mentoring, żeby Twój sukces powtórzyć?


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 03-01-2020 12:45

Nie Big Grin Nie mam czego Cię nauczyć - kluczowe jest żebyś miał pomysł i wiedzę na napisanie ebooka a potem konsekwentnie go promował. Co z tego, że powiedziałbym Ci o czym jest mój, jeśli nie znasz się na tej tematyce to nie będzie to dla Ciebie żadna inspiracja Big Grin

Marketing jest bardzo prosty - wpis na fanpage i spam na grupach (obecnie dodaję na 8 dziennie), więc nie ma tutaj żadnej filozofii Big Grin


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - Zły_Szeląg - 03-01-2020 14:10

Ciekawostka na temat podatku przy sprzedaży ebooków. Od 2019 roku na ebooki jest niski vat 5% (dotychczas był 23%). Spora różnica, dużo więcej zostaje w kieszeni Big Grin

Dni sprzedaży: 5
Liczba sprzedanych sztuk: 22
Całkowity zarobek z ebooka: 660 zł
Liczba fanów na fanpage: 13404


RE: Zarobek pasywny - sprzedaż ebooków - trybulski - 03-01-2020 15:48

W przypadku e-booków nie jest czasem tak, że inny mają te bez nadanego numeru ISBN a inny te, które posiadają nadany ten numer?