Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostrzeżenie nie chce zniknąć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Ostrzeżenie nie chce zniknąć (/Temat-Ostrzezenie-nie-chce-zniknac-165818)

Strony: 1 2


Ostrzeżenie nie chce zniknąć - Shimeon - 29-12-2019 16:18

Sprawa wygląda następująco. 16 września bieżącego roku otrzymałem ostrzeżenie za naruszenie wytycznych dla społeczności.

Miało zniknąć z mojego konta dokładnie 16 grudnia 2019. Niestety za każdym razem, gdy loguję się na konto ono wciąż widnieje.

Mało tego. Data wygaśnięcia zmienia się beka Np. teraz jest napisane, że wygasa dnia dzisiejszego, tj. 29 grudnia. Ale co z tego skoro już jutro będzie to 30 grudnia?

Napisałem opinię do zespołu YouTube kilka dni temu, bo tam też można wysyłać problemy. Zastanawia mnie tylko, kiedy otrzymam odpowiedź. Mam nadzieję, że nie za pół roku. Chyba że ktoś ma lepszy formularz kontaktowy.


RE: Ostrzeżenie nie chce zniknąć - Serkownik - 29-12-2019 22:35

ja pol roku czekam na weryfikacje kanalu dotyczaca mozliwosci zarabiania na filmach
niby maja 30 dni ale czasami moze sie "przedluzyc"
pisalem i nic nie pomaga...


RE: Ostrzeżenie nie chce zniknąć - Shimeon - 31-12-2019 15:56

(29-12-2019 22:35)Serkownik napisał(a):  niby maja 30 dni ale czasami moze sie "przedluzyc"
pisalem i nic nie pomaga...

Na koncie jest też drugie ostrzeżenie za naruszenie praw autorskich. Może przez to nie chcą mi ściągnąć tamtego pierwszego. No nic. Najwyżej poczekam do początku lutego. Jak nie wygaśnie to zaczynam do nich pisać.


RE: Ostrzeżenie nie chce zniknąć - Shimeon - 04-01-2020 16:56

Hmm, dziwne..

Data wygaśnięcia znikła. Za to przy 16 września 2019 napis się zmienił na "Potwierdziłeś".

Rolleyes


RE: Ostrzeżenie nie chce zniknąć - Shimeon - 17-02-2020 16:09

Skontaktowałem się z wolontariuszami YouTube. Ikona powróciła do stanu domyślnego (jest zielona i uśmiecha się). A ostrzeżenie nie znikło, lecz się przedawniło i już pozostanie na koncie.

Kto pyta, nie błądzi Wink


RE: Ostrzeżenie nie chce zniknąć - KonradXDDDDD - 16-04-2020 10:38

Mialem 2 strajki, ale moj kanał nagle zniknał bez żadnych informacji ze straciłem kanał czy nie przyszedł 3 strajk czy coś. Napisalem do YouTuba po 1,5 msc odpisali że odblokowali mój kanał ale zostały 2 strajki bo mieli jakiś błąd XD


RE: Ostrzeżenie nie chce zniknąć - Majk94 - 26-05-2020 15:44

Odświeżam i jak sprawy z ostrzeżeniem?


RE: Ostrzeżenie nie chce zniknąć - Shimeon - 26-05-2020 18:13

(26-05-2020 15:44)Majk94 napisał(a):  Odświeżam i jak sprawy z ostrzeżeniem?

W nowym youtube studio na głównej widnieje informacja z ostrzeżeniem, które jest już zresztą przedawnione i nie wpływa na jakiekolwiek, niepożądane funkcjonowanie kanału, choćby jego monetyzację.


RE: Ostrzeżenie nie chce zniknąć - aplolderek - 28-05-2020 11:02

U mnie podobnie, ostrzeżenie wisi choć niby nie wpływa to negatywnie


RE: Ostrzeżenie nie chce zniknąć - odynlive - 10-07-2020 20:45

Wiem, że temat już dość stary ale ja znam przyczynę. To żaden błąd youtuba tylko jest napisane w regulaminie, że za pierwszym razem kanał nie dostaje ostrzeżenia tylko upomnienie i skutkuje tym co teraz masz. Po paru miesiącach to znika.