Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje usługi - 30 zł za rachunek/fakturę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moje usługi - 30 zł za rachunek/fakturę (/Temat-Moje-uslugi-30-zl-za-rachunek-fakture-165794)



Moje usługi - 30 zł za rachunek/fakturę - Ememq - 27-12-2019 19:56

Moje Usługi to projekt ING, platforma automatycznie łącząca rachunki w jednym miejscu, pozwalająca na łatwe monitorowanie oraz zarządzanie naszymi fakturami/opłatami przez użytkownika.
Jest to serwis banku ING, przy czym przeznaczony dla wszystkich. Aby zostać użytkownikiem wystarczy krótka, minutowa rejestracja.

Rejestrując się w serwisie ze specjalnym kodem polecającym dostajemy na start 30 zł na opłacenie pierwszego rachunku. 
Instrukcja krok po kroku:
1) Należy zarejestrować się na stronie:
https://app.mojeuslugi.pl/auth/register (nie jest to aplikacja na telefon)
2) Podczas rejestracji należy rozwinąć zielone pole "Posiadasz kod polecający?" i wpisać tam kod polecenia, potem dodanie kodu nie jest już możliwe.

Mój kod polecający to:
KE1O-K4OI

[Obrazek: photo-2019-12-27-20-09-51.jpg]


3) Należy wprowadzić i opłacić pierwszy rachunek.

Już w trakcie płacenia (kartą, BLIKiem lub szybkim transferem) pojawi się informacja, że po dokonaniu płatności otrzymamy 30 zł. Pieniądze trafią do nas w terminie max do 3 dni roboczych. W praktyce 30 zł otrzymujemy nawet w czasie do 24 godzin. Środki trafiają na nasze konto bankowe, z którego dokonaliśmy opłaty. Jeśli płaciliśmy kartą, 30 zł wpływa na kartę, jeśli Blikiem lub szybkim transferem na konto, z którego dokonaliśmy płatności.

[Obrazek: M7T4Km.jpg]

Do wyboru mamy około 1000 firm/operatorów, takich jak Plus, T-mobile, Orange, Canal+, Cyfrowy Polsat, Netia, UPC, Vectra, Tauron, PGE, czy nawet Allegro, lub Netflix. Fakturę można dodać do systemu na 4 sposoby:

[Obrazek: Ywe0RT.jpg]

Korzystając z programu poleceń w serwisie Moje Usługi maksymalnie możemy zaprosić 10 osób i uzyskać bonus 30,00 zł, aż 11 razy!

Serwis pewny i sprawdzony.
Polecam jak zawsze. W razie pytań zapraszam do udzielenia się pod postem, albo zachęcam do napisania do mnie PW.


RE: Moje usługi - 30 zł za rachunek/fakturę - Hybrid1990 - 27-12-2019 20:53

Ememq tak trudno jest wpisać w szukajce "mojeuslugi" i spośród kilku tematów w wynikach wyszukiwania dostrzec temat już istniejący? :
https://zarabiam.com/Temat-30-zlotych-zwrotu-za-oplacenie-rachunku-165609

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.