Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
piotrekprorok - scam na 12k - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: piotrekprorok - scam na 12k (/Temat-piotrekprorok-scam-na-12k-165782)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: piotrekprorok - scam na 12k - marcel_kk - 28-12-2019 11:15

(27-12-2019 13:03)radek0389 napisał(a):  
(26-12-2019 23:46)Admin napisał(a):  Dla tych niewtajemniczonych - pożyczki otrzymywał również od Naszej ekipy forum... nie wszystkie spłacone
Dlaczego przy takich przesłankach (pożyczki + problemy ze spłatą) nikt z was, z ekipy nie przestrzegł innych użytkowników przed pożyczaniem Piotrkowi pieniędzy (pewnie poza tematami "strefa ekipy")? Żadnego tematu, odpowiedniej sygnatury, nic. Normalnie piastował pozycję moda (co oczywiście zwiększa zaufanie) i mógł pożyczać kasę od innychfacepalm.

Drobne sygnały juz w maju były, zawsze się korzysta z forumowej "szukajki"
https://zarabiam.com/Temat-Piotrekprorok-162444

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: piotrekprorok - scam na 12k - Captain - 03-02-2020 09:58

PiotrekProrok spłacił pożyczkę u mnie. Co prawda tylko około 60% kwoty, ale tak uzgodniliśmy (sam to zaproponowałem) w związku z jego ciężką sytuacją. Spłacił 212zł (pełna kwota jaką miałby do spłaty normalnie wynosiła około 330zł).

Nie ma już u mnie długu.


RE: piotrekprorok - scam na 12k - LikeIt - 21-06-2020 14:08

Ja jestem kolejnym znajomym Piotrka, który pożyczył mu dokładnie 2920zł. Temat zauważyłem dopiero dzisiaj. Co prawda minęło już sporo czasu... ale wolę dać znać. Nie była to pierwsza pożyczka. Wszystkie poprzednie spłacał w mgnieniu oka. Teraz z tego co widzę to życie mu się sypnęło, jednak nadal liczę, że kiedyś wyjdzie z tego szamba i przypomni sobie o starych dobrych ziomkach Wink