Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Revolut - screenshot problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Revolut (/Forum-Revolut-457)
+---- Wątek: Revolut - screenshot problem (/Temat-Revolut-screenshot-problem-165776)

Strony: 1 2


Revolut - screenshot problem - SoLo17 - 26-12-2019 15:24

Witam serdecznie,
mam mały problem, może ktoś z użytkowników mi pomoże.

Mianowicie chodzi o to, że muszę wysłać screena karty Revolut (wirtualnej) przez którą doładowywałem konto, w ramach weryfikacji. I tu pojawia się problem, aplikacja nie zezwala na zrobienie screenshota w zakładce "Karty", otrzymuje komunikat

Nie udało się wykonać zrzutu ekranu
Zrzuty ekranu nie są dozwolone przez tę aplikację albo przez organizację

Próbowałem też robić screenshota w trybie samolotowym, z wyłączonym internetem, nie pomogło. Pobrałem jakąś aplikację ze Sklepu Play do screenshotów, racja udało się zrobić screena, ale jest czarny ekran a nie to co mnie interesuje.

Na logikę, można zrobić zdjęcie ekranu innym telefonem, ale tego też próbowałem i odrzucają, żądając screenshota facepalm
Czy da się to jakoś obejść? Proszę o pomoc! Smile

P.S. System to oczywiście Android


Revolut - screenshot problem - eseles - 26-12-2019 15:58

Musialbys zrobic roota magiskiem nie takiego zwyklego przez wgranie binarek. Potem ukrywasz roota przed revolutem bo jak wykryje roota to dzialal nie bedzie i potem z magisk manager wgrywasz gotowego moda co wylacza blokade. Wiecej tutaj https://android.stackexchange.com/questions/133022/disable-screenshot-security

Wysłane z mojego SM-J250Y przy użyciu Tapatalka


RE: Revolut - screenshot problem - Fejster - 26-12-2019 18:17

Ewentualnie poszukaj starszej wersji aplikacji w necie. Wiem że na 100% w starszych wersjach można było robić screen karty revo.


Revolut - screenshot problem - Spamer-pl - 26-12-2019 21:34

Weź drugi telefon aparat i zrób zdjęcie

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


RE: Revolut - screenshot problem - eseles - 26-12-2019 21:45

(26-12-2019 21:34)Spamer-pl napisał(a):  Weź drugi telefon aparat i zrób zdjęcie

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Przeczytaj dokladnie pierwszy post a potem odpowiadaj.

Wysłane z mojego SM-J250Y przy użyciu Tapatalka


Revolut - screenshot problem - Spamer-pl - 27-12-2019 07:19

No i ma rotowac telefon gdy on tego nie chce a ma np Galaxy s10 i równa się to z utratą gwarancji.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


RE: Revolut - screenshot problem - eseles - 27-12-2019 09:15

(27-12-2019 07:19)Spamer-pl napisał(a):  No i ma rotowac telefon gdy on tego nie chce a ma np Galaxy s10 i równa się to z utratą gwarancji.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Nikt go nie zmusza. Chcial rozwiazanie to dostal, a ze ono wymaga az takiej ingerencji w system to co mam na to poradzic? Nie wiem w czym widzisz problem.

Teraz mu tak do glowy wpadlo, a jakbys na emulatorze odpalil to moze by dalo rade zrobic PrintScr?

Wysłane z mojego SM-J250Y przy użyciu Tapatalka


RE: Revolut - screenshot problem - PremAccHack - 27-12-2019 10:15

Na emulatorze nie odpalisz tego. Jedyne wyjście to poszukać jakiejś innej aplikacji lub root


RE: Revolut - screenshot problem - eseles - 27-12-2019 10:30

(27-12-2019 10:15)PremAccHack napisał(a):  Na emulatorze nie odpalisz tego. Jedyne wyjście to poszukać jakiejś innej aplikacji lub root
Raczej wszystkie szanujace sie bankowe to maja. Jak nie chce rootowac swojego "s10" to zawsze moze dorwac jakis stary telefon i tam zrobic cala akcje i tyle. To jest bardzo przydatne zabezpieczenie i na telefonie co sie z niego normalnie korzysta raczej bym go nie ruszal. Bo zostawisz zlamane zabezpieczenie i zainstalujesz jakis syf i potem bedzie placz jak Ci jakas apka w tle zrobi zrzuty ekranu aplikacji bankowych w tym kart i zostaniesz okradziony. A co do tego co kupujesz cos gdzies za cos tam i rzadaja takiej rzeczy to chyba nie maja pojecia o co prosza albo wiedza i robia to specjalnie zebys nie mogl dokonczyc weryfikacji.

Wysłane z mojego SM-J250Y przy użyciu Tapatalka


RE: Revolut - screenshot problem - SoLo17 - 28-12-2019 18:10

(26-12-2019 18:17)Fejster napisał(a):  Ewentualnie poszukaj starszej wersji aplikacji w necie. Wiem że na 100% w starszych wersjach można było robić screen karty revo.

Było trochę problemów z zainstalowaniem/uruchomieniem starszej wersji ale ostatecznie się udało.
Dzięki za pomoc! Smile Temat do zamknięcia.