Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto revolut zostalo zablokowane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Revolut (/Forum-Revolut-457)
+---- Wątek: Konto revolut zostalo zablokowane (/Temat-Konto-revolut-zostalo-zablokowane-165751)

Strony: 1 2


Konto revolut zostalo zablokowane - Pawlak093 - 23-12-2019 12:35

Cytat:Dear Pawel,

Following a review of your account, I regret to inform you that we're no longer able to offer you our services, and that your Revolut account has been deactivated. I am sorry that this is the case, but under certain circumstances, we have to make these difficult decisions.

As of now, you no longer hold any funds in your Revolut account, as all remaining funds have been reverted back to the source from which they were originally loaded in chronological order (starting from the most recent). These funds should reach the sending bank account within 3-5 business days. Any funds that continue to arrive into your account will automatically be rejected and sent back to the sender. Your account is now permanently deactivated.

Best regards,
The Revolut Team
Moje konto zostalo zablokowane z niewiadomo jakiego powodu.
Konto na prawdziwe dane, zweryfikowane i 5£ na koncie.
Uzywane chyba normalnie bez żadnych nadużyć
Bede pisal na czacie bo tylko tam mam dostep Big Grin
Moze ktos z was mial podobna sytuacje?


RE: Konto revolut zostalo zablokowane - Pawlak093 - 26-12-2019 15:58

Domyślam sie, ze za nadużywanie kart jednorazowych. Podobno decyzja nie moze zostac zmieniona a z chat member sie nie polaczylem bo nikogo nie ma. Szkoda bo polubiłem revolut Tongue

Sa jakies podobne serwisu walutowe? Monese to cos podobnego?


RE: Konto revolut zostalo zablokowane - MilanFan - 26-12-2019 17:58

Za często używałeś wirtualek? Tongue Monese ma tylko funty i euro oraz stałą kartę wirtualną. Jakbyś chciał założyć konto to pisz, zarobisz przy okazji Big Grin


RE: Konto revolut zostalo zablokowane - Pawlak093 - 26-12-2019 18:16

W sumie nie nadużywałem dużo. Max 3 karty które wykorzystywałem na dzień przez może 2-3 dni. Czasami też jakieś jednorazowe użycie. Później miałem limit 1 kartę na tydzień więc nie mogłem nadużyć Big Grin Zakładam monese niestety kod już wpisałem który znalazłem w necie.


Konto revolut zostalo zablokowane - TrueGrand - 06-01-2020 00:02

Mnie zablokowali a na koncie 900 euro.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


RE: Konto revolut zostalo zablokowane - Pawlak093 - 06-01-2020 12:09

(06-01-2020 00:02)TrueGrand napisał(a):  Mnie zablokowali a na koncie 900 euro.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
W moim przypadku jest to permanentne zaprzestanie świadczenia usług a całe saldo zostało zwrocone na konto bankowe


RE: Konto revolut zostalo zablokowane - Krissu - 06-01-2020 12:11

Na koncie żony również było kilkaset, może troszkę więcej (800-1200zł), które starałem się przez dwa miesiące odzyskać i niestety, podobna decyzja. Coś z tym możemy zrobić?


RE: Konto revolut zostalo zablokowane - Pablo1878 - 06-01-2020 12:14

(06-01-2020 12:11)Krissu napisał(a):  Na koncie żony również było kilkaset, może troszkę więcej (800-1200zł), które starałem się przez dwa miesiące odzyskać i niestety, podobna decyzja. Coś z tym możemy zrobić?

Tzn. Nie odzyskałeś kasy?


RE: Konto revolut zostalo zablokowane - Krissu - 06-01-2020 12:19

(06-01-2020 12:14)Pablo1878 napisał(a):  
(06-01-2020 12:11)Krissu napisał(a):  Na koncie żony również było kilkaset, może troszkę więcej (800-1200zł), które starałem się przez dwa miesiące odzyskać i niestety, podobna decyzja. Coś z tym możemy zrobić?

Tzn. Nie odzyskałeś kasy?

Dokładnie tak. Na konto zostało mi zwrócone tylko 20zł.


RE: Konto revolut zostalo zablokowane - Pawlak093 - 06-01-2020 12:34

Jaki jest powod blokady? Byc moze musisz przeslad jakies dokumenty np. Wyciagi z konta bankowego lub wycinki z wyplat?
Ja swoj powod znam jest to naduzycie Big Grin
@[Krissu] ,