Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy pieniądz, czy to jest możliwe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Darmowy pieniądz, czy to jest możliwe? (/Temat-Darmowy-pieniadz-czy-to-jest-mozliwe-165708)



Darmowy pieniądz, czy to jest możliwe? - Nowii01 - 19-12-2019 16:49

Wstęp
Odpowiadając na pytanie z temat: TAK.Jednak czasami trzeba najpierw dać coś od siebie albo poczekać ale nie zwlekając:Jako że mój poprzedni dziennik zakończył się totalnym fiaskiem przed założeniem tego postanowiłem podziałać trochę w temacie zanim założyłem ten dziennik aby zweryfikować czy dana forma zarobku mnie "kręci"

Na czym będę zarabiać?Co osiągnąłem?Jakie dalsze plany?
Mój zarobek będzie polegał głównie na:
  • Airdropach
  • Bonusach za rejestracje
  • Bonusach za polecanie
Co osiągnąłem?Nie jest co prawda tego zbyt dużo ale darmowym pieniądzem nie ma co gardzić Tongue
  • Twisto - 450zł (50zł za darmo)
  • Airdropy~ 60$
  • Luno- 60$ (15$ za wpłate 15 i kupieniu btc, możliwość ekspresowej wypłaty)
  • Monese-30$ (5$ za rejestracje i płatność wirtualną kartą,wysyłałem każdemu po 1 funta na pierwszą płatność)
Jakie dalsze plany?
  • Rozszerzyć działania poza grupę znajomych i rodziny
  • Założyć Instagrama i dobić do 1k followersów (to w póżniejszym czasie)
  • Założyć grupę na Fb

Uwagi
Promocja Twisto trwa do dzisiaj.Jeśli ktoś chciałby założyć gdziekolwiek konto zapraszam na priv gdzie wyśle szczegółowe info.Nie dodaję promocji które nie są dokładnie zweryfikowane przeze mnie,aktualnie jest kilka w trakcie



Dziennik założony głównie w celu regularnego zarobku bo często robiłem to 1-2 razy na tydzień.Planowana aktualizacja dziennika:2019-12-21



RE: Darmowy pieniądz, czy to jest możliwe? - Muraszczyk - 19-12-2019 17:51

Według mnie kiepska forma tematu, mnie osobiście odrzuca. Niepotrzebne wyśrodkowanie wraz podpunktami w formie kropek i fioletowa czcionka na czarnym tle jest kiepsko widoczna.

Spróbuj zmienić formę na coś jak niżej, czyli tak normalniej- przejrzyście, wszystko na swoim miejscu:
https://zarabiam.com/Temat-Ezarabianie-odczucia-refleksje-Dziennik-earnera-158060?pid=1877914#pid1877914

W zarabianiu powodzenia- dążenie do regularności to zawsze dobre wyjście Smile


RE: Darmowy pieniądz, czy to jest możliwe? - Itachi198 - 19-12-2019 21:54

Powodzenia w zarabianiu, unikaj scam'ów Big Grin


RE: Darmowy pieniądz, czy to jest możliwe? - Nowii01 - 19-12-2019 23:33

(19-12-2019 17:51)Muraszczyk napisał(a):  Według mnie kiepska forma tematu, mnie osobiście odrzuca. Niepotrzebne wyśrodkowanie wraz podpunktami w formie kropek i fioletowa czcionka na czarnym tle jest kiepsko widoczna.

Spróbuj zmienić formę na coś jak niżej, czyli tak normalniej- przejrzyście, wszystko na swoim miejscu:
https://zarabiam.com/Temat-Ezarabianie-odczucia-refleksje-Dziennik-earnera-158060?pid=1877914#pid1877914

W zarabianiu powodzenia- dążenie do regularności to zawsze dobre wyjście Smile

Dziękuję za rady, jeśli będę miał trochę czasu zajmę się tym!

(19-12-2019 21:54)Itachi198 napisał(a):  Powodzenia w zarabianiu, unikaj scam'ów Big Grin
Wszystko co polecam staram się w wcześniej zweryfikować aby nie dawać przysłowiowego kota w worku,jeśli bym tego nie robił a strony byłyby niewypłacalne nie byłbym w stanie zebrać nawet kilku osób, nie wspominając o grupie kilkuset w którą obecnie celuję.



Do listy airdropów warto dopisać blokchain który poraz kolejny organizuje zrzut kryptowalut, w ostatnim można było zgarnąć nawet do 200zł! (WYMAGANA REJESTRACJA KYC)