Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do wyjaśnienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Do wyjaśnienia (/Temat-Do-wyjasnienia-165681)

Strony: 1 2 3 4


RE: Do wyjaśnienia - FireMedia - 19-12-2019 00:13

Moi drodzy, prawdopodobnie nikt z Was nie otrzyma wynagrodzenia za wykonaną akcję. @[Hybrid1990] wielkie dzięki za nakierowanie na temat, w którym działał ten użytkownik. W dniu dzisiejszym wygenerowanych zostało kilka leadów gdzie źródłem było pw na zarabiam, czekaliśmy na więcej informacji na temat tego ruchu, jednak ten temat ewidentnie wskazuje, że było to po prostu kupowanie leadów. Wydawca nie wypłaci prowizji ponieważ takie leady są nic nie warte dla reklamodawcy. Ruch motywowany jest zabroniony i nie będzie tolerowany nigdy, chyba, że reklamodawca wyraźnie na taki ruch zezwoli.


RE: Do wyjaśnienia - Simpson - 19-12-2019 00:16

edit.


RE: Do wyjaśnienia - Hybrid1990 - 19-12-2019 00:29

Usuwanie postów nic ci nie da misiu.

[Obrazek: abcpng_qarqwhn.png]

Fricooo dzięki za info, banujemy za liczne oszustwa i multikonta.


RE: Do wyjaśnienia - Fricooo - 20-12-2019 22:49

Dopiero teraz udalo mi sie odzyskac tylko czesc kasy z kasyna. Robili straszne problemy z wyplata. Nie chcieli zmienic mi numeru karty (domyslnie ta ktorej sie wplaca). Przy weryfikacji natomiast postanowili ze skan prawa jazdy to dla nich za malo