Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 zł od Orange! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 50 zł od Orange! (/Temat-50-zl-od-Orange-165676)



50 zł od Orange! - Ememq - 17-12-2019 17:23

Chcesz zgarnąć co najmniej 50 zł?

Orange Flex to oferta Orange, nie podpisujemy żadnych umów, rezygnujemy kiedy chcemy.

Dołączasz do Orange Flex, zamawiasz kartę za darmo do domu bądź aktywujesz kartę e-sim, wybierasz swój plan np. 30 GB internetu miesięcznie za 30 zł, w tym są nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy do wszystkich sieci, social media bez pobierania transferu danych. Dodatkowo możesz dokupić usługę Video Pass lub Music Pass, dzięki którym oglądanie filmów na YouTube, Netflix i innych popularnych serwisach video lub serwisów muzycznych nie tracimy internetu!

Sam jestem w Orange Flex i szczerze mówiąc jest to najlepsza oferta na rynku według mnie, sami wybieramy ile chcemy GB internetu miesięcznie itp. W każdej chwili możemy zrezygnować, nie podpisujemy żadnej umowy!

Ale jak zgarnąć 50 zł?

Orange wprowadziło opcje 'Polecaj i zarabiaj', za polecenie Orange Flex np koledze otrzymujesz TY jak i KOLEGA po 50 zł, możesz to wypłacić na swoje konto bankowe, warunek jest taki że ten Kolega musi być w orange flex co najmniej miesiąc.

Instrukcja co należy zrobić:
1. Pobierz aplikację
2. Uzupełnij swoje dane
3. Zamów swoja kartę SIM kurierem (za darmo)
4. Aktywuj kartę jak i swój pierwszy plan (WAŻNE! kod polecenia wpisujemy przy aktywowaniu wybranego planu, czyli przed podpięciem karty. Kod: KAMIL7QQL)
5. Korzystaj z Orange Flex
6. Na Twoje konto trafia 50 zł, które możesz od razu zwrócić na kartę/do banku

Czyli wybierając najtańszy plan masz darmowe rozmowy i 15 GB przez 2 miesiące za darmo, albo też miesiąc usług i 25 zł na czysto w kieszeni. Twój wybór, jednak polecam opcję 1.

Mój kod polecenia: KAMIL7QQL

Link do oferty: https://flex.orange.pl

Powodzenia!


RE: 50 zł od Orange! - Ememq - 27-12-2019 17:32

Z racji dużego zainteresowania od dzisiaj dodaję 15 zł od siebie za rejestrację z mojego refflinku!
Pieniądze przesyłam dowolną metodą PayPallem, krypto, skrillem, przelew itp. po zaksięgowaniu bonusu u Ciebie i u mnie.
Zapraszam!


RE: 50 zł od Orange! - Ememq - 31-01-2020 08:45

Podbijam, wciąż aktualne.


50 zł od Orange! - Hybrid1990 - 01-06-2021 13:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.