Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłaty z ankiet na konto bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wypłaty z ankiet na konto bankowe (/Temat-Wyplaty-z-ankiet-na-konto-bankowe-165674)



Wypłaty z ankiet na konto bankowe - Noizzyy - 17-12-2019 14:46

Witam. Od jakiegoś czasu śledzę dzienniczki pracy o ankietach i sam postanowiłem to robić wraz z dziewczyną, tylko tutaj nasuwa mi się jedno pytanie.
Czy dziewczyna może zlecić wypłatę na moje konto bankowe? Tzn jeśli jej dane na profilu ankietera są inne a dane właściciela konta inne.
Oraz czy nie zostaniemy na danym panelu zablokowani jeśli oboje będziemy zlecać wypłaty na jedno konto?

Dziękuję bardzo za odpowiedzi Smile


RE: Wypłaty z ankiet na konto bankowe - Shimeon - 17-12-2019 15:11

To chyba zależy od panelu. Np. na takim Kantarze możesz wypłacić zarobione środki na nieswoje konto, a kogoś bliskiego.


Wypłaty z ankiet na konto bankowe - eseles - 17-12-2019 15:12

Ryzyko zawsze istnieje. Duzo zalezy jak uczciwy jest administrator i jak do tego podejdzie. Napisz moze do administracji zapytanie.

Wysłane z mojego SM-J250Y przy użyciu Tapatalka


RE: Wypłaty z ankiet na konto bankowe - mysc - 17-12-2019 15:36

To pytanie do supportu konkretnego panelu w sumie. Support każdego panelu musisz zapytać oddzielnie Smile

Dlaczego po prostu dziewczyna nie założy konta bankowego? Np. w nestbanku jest bez żadnych opłat dodatkowych Smile


RE: Wypłaty z ankiet na konto bankowe - Kryspin - 17-12-2019 15:45

Na pewno w opinie.pl jest to zabronione w reaktorze opinii można zaznaczyć że chcesz wypłacić na konto kogoś innego wystarczy poczytać na tych panelach. Mój brat wypłacał na moje konto z sw,kantar,reaktor,panel-opinii Wink


RE: Wypłaty z ankiet na konto bankowe - Noizzyy - 17-12-2019 17:14

(17-12-2019 15:36)mysc napisał(a):  Dlaczego po prostu dziewczyna nie założy konta bankowego? Np. w nestbanku jest bez żadnych opłat dodatkowych Smile

Po prostu mamy wspólną oszczędnościówkę Wink