Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30% za polecenie - BitClude - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30% za polecenie - BitClude (/Temat-30-za-polecenie-BitClude-165673)



30% za polecenie - BitClude - jacobov - 17-12-2019 13:52

Ostatnio pisałem krótką recenzję BitClude - NA PRAWDĘ Najszybszej giełdy kryptowalut w Polsce. Zapomniałem wspomnieć, a w sumie na tym forum to bardzo istotne, o ciekawej opcji na dywersyfikację źródeł przychodu.

BitClude posiada program partnerski, w którym można zarabiać dożywotnio aż 30% z prowizji za polecenie. Jak to działa? To bardzo proste. Po zalogowaniu do platformy, wystarczy z leweo menu głównego wybrać opcję Polecaj. Znajdziemy w niej wiele gotowych grafik, gotowych do wrzucenia na bloga czy własną stronę internetową oraz to co najważniejsze - nasz dedykowany link afiliacyjny. Po kliknięciu w niego platforma śledzi ruch danego użytkownika. Jeśli zarejestruje się on w ciągu 48 godzin od kliknięcia trafia on na listę naszych poleconych. Wystarczy, że zweryfikuje, konto i dokona transakcji, a my otrzymamy 30% z prowizji jaką pobierze BitClude za jej realizację.

Osobiście uważam, że to świetny interes dla każdej ze stron. Ja polecam na prawdę świetną platformę do zakupów bitcoin, BitClude oddaje mi część ze swoich zysków. Współpraca ma charakter ciągły, nie wymaga podpisywania żadnych umów, a jeśli konto jest zweryfikowane - wypłacić środki można w każdej chwili. Zapraszam do rejestrowania się i zarabiania tak, jak robię to ja! BitClude


RE: 30% za polecenie - BitClude - Hybrid1990 - 18-12-2019 08:30

Temat o BitClude już istnieje na forum, zalinkowałem ci do niego w poprzednim temacie który stworzyłeś:
https://zarabiam.com/Temat-BitClude-165657
a skoro zakładasz wątek już drugi raz, zachęcając do rejestracji tam, nie podając reflinka, to domyślam się, że jesteś powiązany z tą giełdą. Trzeba było napisać to w temacie hufsmoke, a nie zaśmiecać dział z poradnikami, bo to co napisałeś żadnym poradnikiem nie jest.

Spam - zaśmiecanie działu z poradnikami, dublowanie tematu. +30%

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.