Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 100k/mc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 100k/mc (/Temat-Droga-do-100k-mc-165614)



Droga do 100k/mc - lysybrunet5 - 12-12-2019 21:20

Cześć.

Postanowiłem założyć ten dziennik, aby motywować się do pracy i śledzić postępy.

Zarabiam online już ok 3 lata, bywało różnie raz lepiej, raz gorzej.

Większe sukcesy:
- zbudowanie zespołu ludzi w jednej z firm "niestety revsharepodobnych..." na kilkaset osób. Zarobki 30k/mc
- zbudowanie zespołu ludzi w programach partnerskich, zarobki 20-25k/mc
- polecania aplikacji typu monese/twisto z całkiem fajnymi wynikami(kilka-kilkanaście tysięcy PLN)

Niestety Programy partnerskie typu M2m są już zbyt oklepane. Revsharów i tego typu "Byznesów" mam dość aczkolwiek wciąż działam w jednej z firm, aby mieć niezłą pasywkę(ok 5k PLN - wystarcza na życie). Natomiast nie chcę budować zespołu ludzi("polecać") czegoś co moze zwinąć sie z rynku po kilku miesiącach.

Wciąż nie wiem w jakim kierunku chciałbym iść. Dlatego do końca roku daję sobie czas na obranie kierunku. Mam kilka opcji,
1. Znalezienie odpowiedniej firmy do budowania zespołu - firmy, która nie zwinie się po paru miesiącach pracy.... W taką firmę chciałbym zaangażowac się na 100% i jestem pewien, że w przeciągu 6msc zbudowałbym tu bardzo mocny zespół.
2. Zajęcie się afiliacją taką w 100% zautomatyzowaną(niestety niewielę potrafię)
3. Połączenie obu rzeczy czyli afiliacja + Network Marketing z jakąś sensowną firmą...pytanie z jaką...?
4. Może jakieś inne dochodowe pomysly?Smile

Mój cel to dojście do zarobków rzędu 100k/mc. Do tej pory mój rekord to około 45k/mc . Teraz zaczynam niemalże od zera, za to z doświadczeniem w network marketingu.

W jakim "temacie" próbowalibyście swoich sił, aby osiągnąć ten cel? Wink


RE: Droga do 100k/mc - V1to - 12-12-2019 21:44

Na jakich projektach działales jak można wiedzieć?

Przy takich zarobkach to na pewno osiągniesz swój cel Smile


RE: Droga do 100k/mc - lysybrunet5 - 12-12-2019 22:13

Omega, zakładałem 2 lata luźnego działania, a tu taki pstryczek w nos...Smile Pozostaje mieć nadzieje, że każdy wypłaci wkład jak deklaruja. Na "doczepke" Cloud token bez budowania zespołu, wrzuciłem sobie swoją kasę. Teraz zainwestowałem w coś nowego na kształt Clouda...temat wg mnie ryzykowny, ale działając tam do marca-kwietnia można zarobić i wyjsć.

Działałem też w ebroker/m2m.(kiedys)