Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co dalej? Jak efektywnie zwiększać ruch? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co dalej? Jak efektywnie zwiększać ruch? (/Temat-Co-dalej-Jak-efektywnie-zwiekszac-ruch-165610)



Co dalej? Jak efektywnie zwiększać ruch? - Guxinimod - 12-12-2019 19:27

[Obrazek: jAuYIcS.png]

Witam, od prawie dwóch lat próbuję zarobić jakieś większe pieniądze na MyLead, ale bezskutecznie. Powyżej to statystyki z konta facebook pod erotykę, ma ono 300 znajomych. Z tego co liczę to mając 5000 znajomych mogę liczyć na nieco ponad 100zł zysku z jednego konta. Teraz pytanie do Was forumowicze? Co zrobić, by ruszyć z miejsca? Jak EFEKTYWNIEJ, SZYBCIEJ rozwijać swoje konta, żeby ilość tych wejść była większa? Czy pomoże tutaj większa ilość kont? Ale czy to jest w ogóle realne i opłacalne na przykład prowadzenie 50 kont FB równocześnie?

Proszę o jakieś wskazówki, ciągle zarabiam po kilka złotych! :/

Moja historia: https://zarabiam.com/Temat-Nauka-zarabiania-w-internecie-i-gospodarowania-pieniedzmi-157027


RE: Co dalej? Jak efektywnie zwiększać ruch? - radek0389 - 12-12-2019 19:43

Jeśli chodzi o FB, to zarobić można tylko działając nieszablonowo, inaczej niż cała masa reszty. Nikt konkretnie ci nie poda, bo byłoby to działanie powszechne. Najlepiej FB Ads, testuj, działaj, optymalizuj. Takie: nabij znajomych, wklej link do oferty ero, to prosta droga do bicia głową w szklany sufit - kilkuzłotowych dniówek. A Facebook jest tak oklepany po złotej erze subów, że może lepiej przesiąść się gdzieś indziej? YouTube, SEO.


RE: Co dalej? Jak efektywnie zwiększać ruch? - azzaz - 12-12-2019 19:48

Tak naprawdę ciężko cokolwiek doradzić jak skalować to co masz teraz nie wiedząc jak dokładnie działasz teraz(tzn. co i jak dokładnie robisz). Jeśli szukasz takich naprawdę konkretów to najlepiej odezwij się do jakiegoś mentora. Niektórzy pomagają ,,za darmo" za refa to może akurat Ci podpowidezą coś fajnego mając lepszy wgląd w Twoje działania.


RE: Co dalej? Jak efektywnie zwiększać ruch? - Guxinimod - 14-12-2019 14:30

No właśnie zdaję sobie z tego sprawę, że działam dość szablonowo. Jest to zbieranie znajomych na facebooku, instagram konto, snap itd... Ale wrzucę kilka razy linka, zarobię kilkadziesiąt złotych i znowu kolejne tygodnie spędzam nad zbieraniem ruchu. To trwa miesiącami, dorabiam może 200-300zł miesięcznie? To malutko, chciałbym zwiększyć te kwoty. :/


RE: Co dalej? Jak efektywnie zwiększać ruch? - Czaq - 14-12-2019 16:56

Wiesz tak naprawdę stoi przed Tobą wiele możliwości. Kwestia jednak dalszego rozwoju posiadanego zaplecza oraz wprowadzeniu zmian w postaci metod dotarcia do odbiorców na FB i poza nim. Prowadzenie 50 kont o których wspomniałeś być może miałoby jakiś sens ale dobrze wiesz, że w praktyce nie jest to takie proste z racji zabezpieczeń i częstych blokad. Napisz do mnie na Discordzie a coś zaradzimy @[Guxinimod]


Co dalej? Jak efektywnie zwiększać ruch? - Snaggy - 15-12-2019 22:24

Facebook organiczny ruch na fanpage już uśmiercił.

Pierwsze co bym zrobił to zaczął budować grupę na FB zamiast fanpage.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Co dalej? Jak efektywnie zwiększać ruch? - cezar78 - 25-12-2019 09:42

Na mylead z polskiego ruchu nic nie zarobisz. Najlepsze sieci zagraniczne, nisza - randki dla dorosłych (smartlink) to adverten, lospollos i imonetizeit. Lepiej promować za granicą (skandynawia np). Ja wczoraj miałem lead-a ze Szwecji - 12$