Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mobilna kryptowaluta do kopania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mobilna kryptowaluta do kopania (/Temat-Mobilna-kryptowaluta-do-kopania-165553)



Mobilna kryptowaluta do kopania - Ememq - 08-12-2019 16:44

...........................................[Obrazek: pi1-748cccc3a0328c5b7542c454d9260fddf4e9...b49838.png]
Cytat:"Pi" to nowa kryptowaluta stworzona przez grupę doktorów Stanforda.
Pi Network, bo tak brzmi pełna nazwa aplikacji jest mobilną platformą do kopania kryptowaluty "Pi", która dostępna jest na Android i iOS. Aby do niej dołączyć potrzebujesz jedynie zaproszenia od innego zaufanego użytkownika sieci, bez tego dołączenie do niej, ani kopanie nie będzie możliwe.

Z każdym dniem rośnie społeczność Pi Network. W chwili obecnej platforma skupia już ponad 1 000 000 aktywnych użytkowników.
...........................................[Obrazek: pobrany-plik.jpg]

Projekt jest świeży, swoją premierę miał 14 marca 2019 i nie jest jeszcze notowany na żadnej giełdzie. Twórcy każdego dnia komunikują się ze społecznością, dostępne jest forum wbudowane w aplikację również w języku polskim. Na dniach zostaną uruchomione przelewy wirtualnej waluty między użytkownikami, a już niedługo wejdziemy na giełdę.To ostatnie chwile by nagromadzić tyle ile tylko się da zanim zrobią to inni. Osobiście jestem wielkim entuzjastą tego projektu i aktywnie go wspieram.

Ty również możesz teraz wydobywać kryptowalutę w chmurze całkowicie za darmo i nie zużywając baterii Twojego telefonu. Jedyne co musisz robić to co 24 godziny kliknąć w przycisk odświeżenia aby waluta zbierała się dalej. Kto wie? Może już za 2-3 miesiące ta decyzja zaprocentuje solidnym zastrzykiem gotówki. W końcu to tylko jedno kliknięcie dziennie.

Nie chcę przedstawiać jak to wygląda od środka, ale muszę wspomnieć o kręgach. Kryptowaluta działa dzięki małym grupkom użytkowników tworzącym tak zwane kręgi gwarantujące stabilność i bezpieczeństwo waluty. Zapraszając własnych znajomych do kręgu wspólnie zwiększacie prędkość wydobycia. Pomogę Ci zapełnić Twój łańcuch potwierdzający po dołączeniu do mojego.


Link referencyjny:
http://www.minepi.com/Quitri

Czysty link:
http://www.minepi.com

Jeśli nie skorzystasz z linku referencyjnego, lub uprzednio pobrałeś aplikację na swój telefon z Google Play lub APP Store przed zarejestrowaniem się i rozpoczęciem wydobywania kryptowaluty aplikacja wymusi na Tobie podanie nicku osoby, która Cię zaprosiła.
Mój nick: Quitri

Dwa screeny z aplikacji.
Oto główna strona. Tak naprawdę wszystko co potrzebujesz to każdego dnia kliknąć tą zieloną ikonkę po prawej stronie ekranu.
[Obrazek: Screenshot-2019-12-08-16-46-57.png]

Tutaj jesteśmy w sekcji, która kontroluje prędkość Twojego wydobycia, i ludzi którzy Ci w tym pomagają.
[Obrazek: Screenshot-2019-12-08-16-47-31.png]


RE: Mobilna kryptowaluta do kopania - dawidus887 - 15-12-2019 12:49

Czyli zarabiamy 0$, bo nie ma gwarancji że to będzie chociaż grosz warte ;d?


RE: Mobilna kryptowaluta do kopania - Ememq - 17-12-2019 20:37

Jeśli oczekujesz konkretnej odpowiedzi to tak.
Pomyśl o tym jak o inwestycji. Tak naprawdę każda inwestycja jest ryzykiem, w której możesz zyskać ale możesz też dużo stracić.
A tutaj nie możesz nic stracić bo nic nie inwestujesz.Musisz jedynie raz dziennie wciskać guzik i mieć nadzieję, że będzie z tego fajna kasa.
Ja nie tyle mam taką nadzieję co wierzę z całego serca.


RE: Mobilna kryptowaluta do kopania - Hybrid1990 - 17-12-2019 20:55

https://zarabiam.com/Temat-Pi-Network-mobile-mining-currency-beta-ograniczony-czas-162574

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.