Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam content lockera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam content lockera! (/Temat-Szukam-content-lockera-165532)



Szukam content lockera! - ra3er - 07-12-2019 16:12

Witam wszystkich poszukuje content locker'a gdzie nie trzeba skladac podania.
Istnieje moze taki?


RE: Szukam content lockera! - ra3er - 08-12-2019 20:03

ref
Edit.
A to strasznie sorry za takie coś ^^


RE: Szukam content lockera! - radek0389 - 08-12-2019 20:08

Rozwiń myśl, o jakie podanie ci chodzi? Jeśli chcesz pod zagraniczny ruch to ogads daje radę. Żadnego podania nie trzeba składać.


RE: Szukam content lockera! - ra3er - 09-12-2019 07:40

(08-12-2019 20:08)radek0389 napisał(a):  Rozwiń myśl, o jakie podanie ci chodzi? Jeśli chcesz pod zagraniczny ruch to ogads daje radę. Żadnego podania nie trzeba składać.

Właśnie oni mogą ci odrzucić rejestrację w tym jest problem ;/ a i ruch zagraniczny
A chodzi mi o to o że po prostu rejestruje się i jest ten content locker


RE: Szukam content lockera! - radek0389 - 09-12-2019 20:14

(09-12-2019 07:40)ra3er napisał(a):  Właśnie oni mogą ci odrzucić rejestrację w tym jest problem ;/ a i ruch zagraniczny
A chodzi mi o to o że po prostu rejestruje się i jest ten content locker

Nie wiem jaki masz poziom motywacji i determinacji, skoro rejestracja w sieci typu ogads budzi u ciebie obawy, bo "oni mogą ci odrzucić rejestrację w tym jest problem".

Zarejestruj się, dodaj jakąś stronę lub skorzystaj z pomocy innego użytkownika (nawet tu na forum ktoś się ogłaszał, że załatwia akceptacje, chyba snaggy) i działaj oraz martw się jak zarobić a nie takimi pierdołami jak rejestracja do siecieLol.

Powodzenia


RE: Szukam content lockera! - cezar78 - 26-12-2019 22:15

Sprawdź sobie adgatemedia, mają lockera


RE: Szukam content lockera! - zmmemarr - 26-12-2019 22:52

adgatmedia!