Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. (/Temat-mafiasamobujcow-pl-Strona-Muzyczna-ku-Pamieci-Naszego-Polskiego-Tu-MaGiKA-165530)

Strony: 1 2 3 4


RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - trybulski - 04-02-2020 15:37

daje w głowę xD

jak wolałem nie słuchać Maga, tak wolę nie słuchać Ciebie

żeby nie było, to komplement

...

bo muzykę maga w końcu pokochałem


RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - HYIPRoulette - 04-02-2020 20:15

Dziękuje za motywujące komentarze, a tutaj kolejne 2 kawałki:








RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - HYIPRoulette - 16-02-2020 02:54

Ostatnie 2 kawalki
Kooperacja:



I piosenka pożegnalną z moją EX
Trap:





RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - HYIPRoulette - 22-08-2020 06:45

Domena wygasła, proszę przenieść do archiwum.
Cały kontent został poprawiony, nowa domena nowy temat tutaj:
https://zarabiam.com/Temat-msx96-pl-MsXxX-Muzyka-Inwestycje-Kryptowaluty-Artysta-Terminator-169072


mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - Hybrid1990 - 22-08-2020 07:20

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.