Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. (/Temat-mafiasamobujcow-pl-Strona-Muzyczna-ku-Pamieci-Naszego-Polskiego-Tu-MaGiKA-165530)

Strony: 1 2 3 4


RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - HYIPRoulette - 21-12-2019 14:55

za godzinę 45min premiera Dla prawdziwych lady



Jestem Samurajem!



Putin!





RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - HYIPRoulette - 24-12-2019 08:43

Są nowiny



Kamikadzxe Mahometa !!

FREE mstyle





RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - Urias - 29-12-2019 22:13

To kiedy jakiś występ w jakimś talent show albo coś żeby rozwinąć skrzydła ? Trzeba kuć żelazo póki gorące Cool


RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - Ropsont - 29-12-2019 23:18

(29-12-2019 22:13)Urias napisał(a):  To kiedy jakiś występ w jakimś talent show albo coś żeby rozwinąć skrzydła ? Trzeba kuć żelazo póki gorące Cool

Chyba w FAMEMMA Lol

Ogólna ocena: 21/37


RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - Dante_/ - 29-12-2019 23:18

(29-12-2019 22:13)Urias napisał(a):  To kiedy jakiś występ w jakimś talent show albo coś żeby rozwinąć skrzydła ? Trzeba kuć żelazo póki gorące Cool

Niestety, bądź stety, nie zobaczyłbyś jego występu w telewizji, ponieważ nie puszczają casting'ów z tego co mi wiadomo ( nie wiem czy nagrywają w ogóle ).

Odpowiedzi też nie oczekuj zbyt szybko, ponieważ "artysta" ( autor tematu ) ma 80% punkcików ( jak dobrze pamiętam ), ewentualnie może napiszę on do Ciebie prywatną wiadomość Lol


RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - HYIPRoulette - 31-12-2019 11:17

- A ha ha ha
- i z czego rżysz psie.
Leżeć i ani mru mru
- A UA ja ha
Mam alzhaimera i nawet gdybym wiedział to nie pamiętam! HuhHuhJerk22


















RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - HYIPRoulette - 18-01-2020 20:43

kolejne kawałki




















RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - transformice100 - 18-01-2020 20:52

Gratuluję uporu! Smile Ważne żebyś robił to co lubisz. Powodzenia Wink


RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - HYIPRoulette - 01-02-2020 13:32

kolejne kawałki:







Pierwszy kawałek nagrany nowym mikrofonem.
Ścinam tutaj rymy, moje słowa niczym ostrze gilotyny.





RE: mafiasamobujców.pl - Strona Muzyczna ku Pamięci Naszego Polskiego Tu MaGiKA!. - CANNON - 04-02-2020 13:54

Odpaliłem może z 15 sekund losowych 2 nagrań i stwierdzam, że to wygląda jak parodia Hewry w stylu Lecha Roch Pawlaka.
Myślę że znajdziesz sobie grono fanów wśród nastolatków, tylko musisz bezustannie promować swoją twórczość spamem na socialmediach.