Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca (/Temat-Praca-165519)



Praca - piterr - 06-12-2019 18:21

Witam.
Mam do Was pytanie.
Otoz jestem 80km od Warszawy. Dostalem propozycje pracy po dobrej stawce 18zl za godzine. U mnie w okolicy nie znajde pracy za taka stawke. Tylko problem w tym ze pracowalbym od 8 do 16. A rano z domu musiałbym wyjeżdżać o 6 a wracalbym o 18. Jest wgl sens ? Czy moze szukac roboty na miejscu ? Doradzcie....


RE: Praca - badii - 06-12-2019 19:33

Nie wiem jak inni ale ja zawsze rozkładalem swój zarobek w pracy od momentu wstania/wyjścia z domu do momentu powrotu do mieszkania. W taki sposób mniej więcej wiedziałem jak to się rozkłada planowo. Jakby nie patrzeć pewnie jesteś też młodym człowiekiem (obstawiam 18-20) więc każdy musi jakiejś pracy doznać żeby zobaczyć jak to się będzie przedstawiać i czy się będzie opłacać Wink 80km to nie dużo, myślę że masz bezpośrednie połączenie tak czy siak. No ale zawsze to 4h w plecy przy całym dniu jakby nie patrzeć Wink

Twoja decyzja. Zależy też jaka branża itp.


RE: Praca - Hybrid1990 - 06-12-2019 19:45

Ile razy się jeszcze będziesz pytał innych jaka robota byłaby dla ciebie najlepsza?

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.