Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Playstation 3 z Lockerz przez PE - czy warto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Playstation 3 z Lockerz przez PE - czy warto (/Temat-Playstation-3-z-Lockerz-przez-PE-czy-warto-16548)



Playstation 3 z Lockerz przez PE - czy warto - Mattix - 13-11-2010 22:13

Witam!

Chciałbym zamówić konsolę Playstation 3 z Lockerz, w celu jej późniejszej sprzedaży, ale że nasze kochane władze nakładają na przesyłki powyżej 50$ cło i vat - normalne zamawianie mija się po prostu z celem, bo zamiast zyskać tylko stracę Sad

Mam do Was doświadczonych z Lockerz kilka pytań:

1. Czy zamawiając Playstation 3 z SHOP'u na adres PlusExpress ryzykuję stratą punktów?

2. Czy zamawianie z PlusExpress przesyłek o takiej wartości jest ryzykiem ( czy PE jest pewne i czy ktoś już zamawiał tak dosyć kosztowne przesyłki )?

3. Liczę się z tym, że zamawiając z PE muszę zapłacić opłatę za transport, ale czy jeśli wpiszę zaniżoną wartość przesyłki mogą być z tego kłopoty? ( czy mogą otwierać przesyłkę i badać jej zawartość? )

4. O co chodzi z przepakowywaniem towaru w mniejsze paczki?

5. Czy warto sprzedawać potem przykładowo takie PS3 na Allegro ( wiadomo, format obrazu NTSC i 110V, a nie tak jak u nas PAL i 220V )

Myślę że te pytania rozwieją nie tylko moje wątpliwości, ale i innych Wink

Pozdrawiam!


RE: Playstation 3 z Lockerz przez PE - czy warto - Bolt - 14-11-2010 13:29

1. Nie
2. Nie, wiele cennych nagród już przez nich szło: ps3, ipody, ipad
3. Nikt nie poniósł konsekwencji
4. Płacisz mniej, plusexpress je przepakowuje bo lockerz daje na ipody kartony od tv Big Grin
5. Sprzedasz mniej, ale z 900 weźmiesz


RE: Playstation 3 z Lockerz przez PE - czy warto - Razer - 14-11-2010 13:31

1. Nie, czemu?
2. Jest pewne - iPad, TV czy Ps3 od Nas przez Ich ręce przechodziło;
3. Oni to liczą od wymiarów - a nie od wartości - wartośc jest dla UC żeby się z opłatami nie przywalili;
4. Dzięki temu obniżamy koszta przesyłki;
5. Tak, opłaca się, bo gry w PS3 nie mają restrykcji regionalnych....


RE: Playstation 3 z Lockerz przez PE - czy warto - MotorniczyTramwaju - 14-11-2010 13:32

1. Zawsze jest ryzyko anulacji. Ja zamawiałem kilka przedmiotów z SHOPu na ten adres i wszystkie wysłali.
2. Spokojnie, zamawiałem iPada, przyszedł cały i zdrowy tak jak wiele innych przesyłek.
3. Gdy masz wartość poniżej 50$ nie otwierają paczki, badane jest tylko z zewnątrz czy nie masz jakichś narkotyków itp. Mnie jeszcze żadnej nie otworzyli.
4. Lockerz pakuje rzeczy w wielkie pudła przez co koszt przesyłki wzrasta, dzięki przepakowaniu masz mniejszą cenę przesyłki.
5. Z tego co wiem to wystarczy nowy kabelek lub transformator, wszystkie gry śmigają bez ograniczeń, lecz nie wiem czy obowiązuje gwarancja.