Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Content locker czy inne rozwiązanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Content locker czy inne rozwiązanie? (/Temat-Content-locker-czy-inne-rozwiazanie-165474)

Strony: 1 2


Content locker czy inne rozwiązanie? - sasiad - 04-12-2019 08:00

Cześć,

proszę o poradę.
Poszukuję narzędzia, które umożliwiłoby dostęp do zablokowanej treści na stronie.
Byłaby to jednorazowa akcja, więc zapisy np. na subskrypcję sms raczej odpadają.
Czy content locker byłby najlepszym rozwiązaniem? Jeżeli tak, to czy jakąś konkretną sieć polecacie?

Dzięki! Wink


RE: Content locker czy inne rozwiązanie? - Hoolig4n - 04-12-2019 10:06

Która sieć to nie wiem, ale content na stronie blokuje się właśnie content lockerem, także pomysł masz dobry Wink


RE: Content locker czy inne rozwiązanie? - sasiad - 04-12-2019 18:19

Dzięki Wink

A jakiś alternatywny sposób? Smile


RE: Content locker czy inne rozwiązanie? - radek0389 - 04-12-2019 18:22

A ruch polski czy zagraniczny?


RE: Content locker czy inne rozwiązanie? - sasiad - 04-12-2019 20:37

@[radek0389] Polski Wink


RE: Content locker czy inne rozwiązanie? - Dante_/ - 04-12-2019 21:13

@[sasiad] Content Locker masz m.in w MyLead, który zablokujesz SMS MT ( sub, ale tego nie chcesz ) i SMS MO ( premium = płatność jednorazowa ), ale nie jestem pewien czy Content Locker jest dostępny na ten moment, więc najlepiej jakbyś skontaktował się z support'em, ewentualnie możesz skorzystać z eForsy i content możesz zablokować tak jak w MyLead ( SMS MT i MO ) i przez DCB ( nie jestem pewien w 100% ).


RE: Content locker czy inne rozwiązanie? - sasiad - 05-12-2019 08:29

@[Dante_/] Może niejednoznacznie to napisałem: Szukam usługi dzięki, której dany użytkownik może odblokować treść na stronie. Więc płatność byłaby jednorazowa.

Jeżeli chodzi o sub sms to raczej one odpadają, gdyż otrzymany o sms o treści w stylu: "Będziesz otrzymywać co tydzień płatne smsy" zmniejszą konwersję Wink Dlatego szukam innego rozwiązania.


RE: Content locker czy inne rozwiązanie? - Dante_/ - 05-12-2019 09:34

@[sasiad] Wspomniałem także o SMS MO czyli premium ( płatność jednorazowa, tak jak napisałem w moim pierwszym post'cie ), osoba wysyła SMS o danej treści i pobierana jest dana kwota/obciążany jest rachunek o daną kwotę. A jeżeli nie chcesz, żeby osoba była obciążana w jakikolwiek sposób to szukaj content locker'a, który można odblokować po pobraniu czegoś ( ale nie wiem czy na Polskę znajdziesz takie coś ).


RE: Content locker czy inne rozwiązanie? - Czaq - 05-12-2019 10:18

Sasiad, dokładnie tak. Wystarczy płatność SMS MO (np. zamieszczona w formie content lockera) -> konfiguracja treści do wyświetlenia po płatności -> i to wszystko Wink
Za bezpłatny locker może służyć oczywiście PPI, lecz na PL jest to nieporównywalnie mniej opłacalne.


RE: Content locker czy inne rozwiązanie? - sasiad - 07-12-2019 23:42

Dzięki @[Dante_/] oraz @[Czaq] za rzeczowe odpowiedzi Wink