Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX (/Temat-blockchain-com-odbierz-10-airdrop-kryptowaluty-STX-165466)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - vky - 19-01-2021 18:21

no nie da się..


RE: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - dawid327 - 19-01-2021 18:51

Dobra ja wysłałem sobie na KuCoin. Czekam aż dojdzie. Teraz mam pytanie. Jak już będę mieć te stxy na giełdzie to czy jak będę chciał je na BTC wymienić to będzie jakaś prowizja za wymianą. Ogólnie pytam jak zrobić żeby jak najtaniej to zamienić na btc ?


RE: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - Matoro132 - 19-01-2021 19:07

(19-01-2021 18:51)dawid327 napisał(a):  Dobra ja wysłałem sobie na KuCoin. Czekam aż dojdzie. Teraz mam pytanie. Jak już będę mieć te stxy na giełdzie to czy jak będę chciał je na BTC wymienić to będzie jakaś prowizja za wymianą. Ogólnie pytam jak zrobić żeby jak najtaniej to zamienić na btc ?

0.1% z tego co pamiętam. Czyli przy 50$ będzie to 0.05$. Zależy co będziesz chciał dalej z tym robić. Zamienić na plny?


RE: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - Pablo1878 - 19-01-2021 20:17

Sprzedam swoje STX, ktoś chętny? Oczywiście jakaś prowizja dla Ciebie będzie. Wink


RE: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - prymul1 - 20-01-2021 18:49

Panowie, dzięki za odkopanie tematu, sam o nim zapomniałem. Miła niespodzianka w postaci 50$ Big Grin Dzięki również za wskazówki. Jak komuś jeszcze nie udało się odebrać tokenów, a zapisał się rok temu do airdropu to poniżej zamieszczam opis krok po kroku jak to zrobić Smile

1. Zaloguj się na swoje konto w blockchain.com
2. Wejdź w zakładkę „Security” – prawy górny róg
3. Odszukaj „Backup Phrase” i kliknij w niebieski przycisk w napisem „Backup…”
4. Zapisz w prawidłowej kolejności wyświetlane słowa
5. Pobierz i zainstaluj portfel STX - https://www.hiro.so/wallet/install-desktop
6. Uruchom aplikację, a następnie wybierz „Restore existing wallet” lub "I already have a wallet"
7. Podaj swój „Secret phrase”, który wcześniej zapisałeś i zaloguj się do konta
8. To wszystko, na twoim koncie powinno znajdować się 100 STX

UWAGA: Tokeny STX mogą otrzymać tylko osoby, które rok temu zapisały się do airdropu na blockchain.com

Swoje tokeny możesz wysłać na giełdę kucoin i sprzedać. Obecna cena za 1 STX~0,48$. Na obecną chwilę nie da się przelać STX na binance.


RE: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - Samsonov - 20-01-2021 22:00

A ja mam pytanko, jest jakaś alternatywa dla tego walletu? Nie mam dostępu do pc a chciałbym te tokeny jakoś spieniężyć.. ten wallet da radę tylko na pc zalozyc :/


RE: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - NieWPelniAnonim - 20-01-2021 22:55

jak ktoś chętny to mogę skupić za połowe ceny jak nie macie innej opcji Smile


RE: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - Pablo1878 - 20-01-2021 23:35

(20-01-2021 22:55)NieWPelniAnonim napisał(a):  jak ktoś chętny to mogę skupić za połowe ceny jak nie macie innej opcji Smile

To już gruba przesada ale może chętny się znajdzie, wolny rynek. Wink


PS. Najlepiej przesłać to na giełdę, zamienić na BTC lub XLM i wymienić się z kimś z forum za 10-15% wartości. Jeżeli zależy Wam na czasie. Można też wypłacić na konto bankowe lub w przypadku giełdy Bitbay - wypłacić w bankomacie czy na poczcie w ciągu 10 minut.

Ja na przykład wymieniłem na KuCoin z STX na BTC, następnie na XLM i przesłałem na Coinbase. Otrzymałem 182 złote. Wink




EDIT: Czy ktoś dzisiaj tj. 21 stycznia może odebrać swoje STX za pomocą Hiro?


RE: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - facebook1 - 21-01-2021 16:53

Wymieni sie ktos?


RE: blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX - alcapon - 21-01-2021 17:54

(20-01-2021 23:35)Pablo1878 napisał(a):  
(20-01-2021 22:55)NieWPelniAnonim napisał(a):  jak ktoś chętny to mogę skupić za połowe ceny jak nie macie innej opcji Smile

To już gruba przesada ale może chętny się znajdzie, wolny rynek. Wink


PS. Najlepiej przesłać to na giełdę, zamienić na BTC lub XLM i wymienić się z kimś z forum za 10-15% wartości. Jeżeli zależy Wam na czasie. Można też wypłacić na konto bankowe lub w przypadku giełdy Bitbay - wypłacić w bankomacie czy na poczcie w ciągu 10 minut.

Ja na przykład wymieniłem na KuCoin z STX na BTC, następnie na XLM i przesłałem na Coinbase. Otrzymałem 182 złote. Wink




EDIT: Czy ktoś dzisiaj tj. 21 stycznia może odebrać swoje STX za pomocą Hiro?

A czemu nie ? Już nie można odbierać przez Hiro?