Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
9 typów - jak rozpisać. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: 9 typów - jak rozpisać. (/Temat-9-typow-jak-rozpisac-165461)



9 typów - jak rozpisać. - Makabrycy - 03-12-2019 14:58

witam,
jak w temacie,
Mam teoretycznie 9 typów, niechaj ktoś mądry i ogarnięty w temacie, napisze mi jak to najlepiej rozpisać, obstawić u bukmachera aby zmaksymalizować zysk a ograniczyć straty? są jakieś systemy? w sts znalazłem tzw zakład maxikombi ... są jakies inne alternatywy - systemy obstawiania?


RE: 9 typów - jak rozpisać. - Hattrick - 04-12-2019 17:33

Oczywiście najwyższy zysk będzie w zakładzie AKO czyli wszystkie typy na jeden kupon ale wszystkie muszą wejść. W systemach to im wyższy system tym oczywiście bardziej ryzykowny (np. 7 z 9 czy 8 z 9). Ale nawet trafienie tej minimalnej ilości typów z reguły zwróci tylko niewielką część stawki. W systemach trzeba trafiać tak żeby kombinacje mnożyły się ze sobą czyli np. przy 2 z 9 czy 3 z 9 najlepiej trafić co najmniej 6,7 typów (zależy też jakie kursy - jak będą minimalne to nawet trafienie większości typów w systemie może nie dać zysku). Pytanie jest również jakie kursy mają te typy i które z nich wejdą a które nie - od tego będzie zależał zysk/strata. Z reguły najlepiej grać single - każdy typ oddzielny kupon.