Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 14-03-2020 12:19

Zapomniałem kompletnie o airdropie na BC, wlasnie otrzymałem od nich STX impreza , tylko pytanie do Was, gdzie na stronie BlockChaina znajde ten portfel z tą crypto? Przeszperałem całą stronę i nie mogę tego znaleźć UndecidedUndecided

SS z BC poniżej:
[Obrazek: airdrop-blockchain-shf.png]


RE: Earning na bonusach i airdropach - Noizzyy - 14-03-2020 12:25

(14-03-2020 12:19)shf napisał(a):  Zapomniałem kompletnie o airdropie na BC, wlasnie otrzymałem od nich STX impreza , tylko pytanie do Was, gdzie na stronie BlockChaina znajde ten portfel z tą crypto? Przeszperałem całą stronę i nie mogę tego znaleźć UndecidedUndecided

SS z BC poniżej:
[Obrazek: airdrop-blockchain-shf.png]

Tokeny zostaną wypłacone dopiero za rok, więc pewnie na razie nie znajdziesz tego portfela


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 14-03-2020 12:39

(14-03-2020 12:25)Noizzyy napisał(a):  
(14-03-2020 12:19)shf napisał(a):  Zapomniałem kompletnie o airdropie na BC, wlasnie otrzymałem od nich STX impreza , tylko pytanie do Was, gdzie na stronie BlockChaina znajde ten portfel z tą crypto? Przeszperałem całą stronę i nie mogę tego znaleźć UndecidedUndecided

SS z BC poniżej:
[Obrazek: airdrop-blockchain-shf.png]

Tokeny zostaną wypłacone dopiero za rok, więc pewnie na razie nie znajdziesz tego portfela


Aaa okej chyba, że tak. No ale co by nie było, to i tak fajna sprawa, że 100 STX o wartości 10$ tam są przypisane do konta. A nuż może kiedyś z tego będzie jakiś większy pożytek. Leci reput za szybką odpowiedź!


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 21-03-2020 14:02

Obecne podsumowanie ostatnich dni, w których nie było nic w sumie szczególnego co do earningu, no ale miło było zmotywować się gotówką w łapie. Według mnie najlepsza motywacja do działania impreza

Definitywnie zrezygnowałem z promowania programu Twisto, kompletnie się nie opłaca moim zdaniem, wiadomo, że zawsze można kilkadziesiąt dorobić ale jak dla mnie to rezygnuję z tej opcji. Zresztą w internecie widzę, że już coraz mniej, sądzę że Twisto wygasa powoli, albo nawet i już wygasło. Tak samo było z Monese, szum, hałas, głośny rozmach a teraz cichutko. Program partnerski zamknięty zminimalizowany do kilku funtów i zmożona weryfikacja odciągneły ludzi od aplikacji Monese.

Jakie dalsze losy ?

Na pewno będę uczestniczyć w airdropach związanych z crypto i dropach typu facebookowe konkursy, strony WWW z konkursami itp. Do swojego dziennika myślę dorzucic coś jeszcze, żeby go bardziej rozwinąć, a mianowicie jakiś projekt pod SUBY/SMS albo miałem w dalszych planach reazliację własnego sklepu internetowego. Myślę, że sklep internetowy będę realizować od zera i będzie to projekt długo-planowy, natomiast takim dodatkowym projektem będą suby/sms.


Ze świata crypto, a dokładnie z Ecoin, kolejne ecoiny na koncie. SS w załączniku.

[Obrazek: shff.png]


Na motywację odsyłam do mojej galerii: https://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-14014


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 25-03-2020 20:17

Od kilku dni burza mózgów na temat mojego przyszłego projektu, planowanie od strony frontu i backendu, aż po całą strukturę i kampanie reklamowe oraz materiały jakie mają znaleźć się na przyszłym sklepie internetowym. Na dniach zacznę realizować mój projekt w życie i będę informować o etapie rozwoju.

W chwili obecnej pozwoliłem sobie na gaming day w starą gierke, w którą grałem kilka lat temu, jest to natomiast LoL, a ze strategicznych gierek to Tzar, Sudden Strike, Age of Empires 2 + dodatek, no i trochę nowszy Call of Duty 4.

Kilka screenów z gierek 1 vs 1 całkowicie 4fun beka bekabeka

[Obrazek: na-zc-2.png]


[Obrazek: na-zc-3.png]


[Obrazek: na-zc.png]


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 26-03-2020 01:26

Syntax [PROBLEM Z DODANIEM POSTU PRZEZ TELEFON - POST ZNIKNĄŁ]


RE: Earning na bonusach i airdropach - Kokarda - 26-03-2020 05:52

(26-03-2020 01:26)shf napisał(a):  Syntax

Ktoś tu się chyba za bardzo porobił Wink


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 26-03-2020 13:31

(26-03-2020 05:52)Kokarda napisał(a):  
(26-03-2020 01:26)shf napisał(a):  Syntax

Ktoś tu się chyba za bardzo porobił Wink


O kurde, właśnie nie. Dodawałem wczoraj post przez telefon i mi się coś zaciął i nwm skąd wgl takie słowo XD.

Pytanie tylko gdzie jest post facepalmfacepalm

Wieczorem dam ponownie post, wybaczcie pokerface


RE: Earning na bonusach i airdropach - Czaq - 01-04-2020 08:07

Jak aktualnie idzie @[shf] ? Dawno nie było żadnego update postępu, co u ciebie i jak wygląda sytuacja z nowymi pomysłami? Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - Kokarda - 01-04-2020 08:46

Masz jakies nowe dropy wyplacalne odrazu?