Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - Hybrid1990 - 15-01-2020 12:27

shf +40% za naganianie na PW na reflinki w dzienniku pracy.
To nie jest temat i dział na takie rzeczy, także skończ z tym albo zamykam temat.
Posty uznane za spam pousuwałem.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 15-01-2020 12:42

(15-01-2020 12:27)Hybrid1990 napisał(a):  shf +40% za naganianie na PW na reflinki w dzienniku pracy.
To nie jest temat i dział na takie rzeczy, także skończ z tym albo zamykam temat.
Posty uznane za spam pousuwałem.

Totalny bez sens, bo nikt nikogo nie nagania, a userzy sami piszą do mnie. Wysyłam im info na temat airdropów jak i na temat bonusów.



No ale trudno bekabeka dziennik dalej będę prowadzić, wspołpracę niestety zakonczę bo jak widzę za to są bany, a nie bede tutaj dalej sie klocic bo powstanie gówno-burza Big Grin Sad


RE: Earning na bonusach i airdropach - Hybrid1990 - 15-01-2020 12:52

Pisze się jawnie w temacie info o danej stronie, zapodając do niej linki (czysty i ref), a nie bawi się w żadne podchody na PW. Takie działanie jest karane warnem za wymuszanie rejestracji z reflinka. Także nie chcę już widzieć żadnych zdań typu "więcej info na pw". A te co są, musisz usunąć poprzez edycję postów.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 15-01-2020 18:37

(15-01-2020 12:52)Hybrid1990 napisał(a):  Pisze się jawnie w temacie info o danej stronie, zapodając do niej linki (czysty i ref), a nie bawi się w żadne podchody na PW. Takie działanie jest karane warnem za wymuszanie rejestracji z reflinka. Także nie chcę już widzieć żadnych zdań typu "więcej info na pw". A te co są, musisz usunąć poprzez edycję postów.


Ty jestes moderatorem czy ja ? Nagrodziłeś mnie warnem to pousuwaj / pozmieniaj tematy. Nikt za Cb nie bedzie robić Twojej roboty. Jakby było ostrzeżenie/upomnienie to bym pousuwał i by było dogadane.


RE: Earning na bonusach i airdropach - ScroX - 15-01-2020 23:29

Nie chciałbym być nie miły ale zachowajmy w sobie jakiś wzajemny szacunek..łamałeś regulamin to zmień to co masz zmienić i przyjmij warna jak facet, każdy prędzej czy później go dostanie Smile to nie koniec świata Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - mistrzuniu4791 - 16-01-2020 06:56

Na privie piszesz że warunkiem otrzymanie informacji o airdropie jest rejestracja w Twisto wiec nie opowiadaj głupot "dlatego pierw nalegam na założeniu konta na aplikacji, a później na airdropie. "


RE: Earning na bonusach i airdropach - fusek - 16-01-2020 11:28

(16-01-2020 06:56)mistrzuniu4791 napisał(a):  Na privie piszesz że warunkiem otrzymanie informacji o airdropie jest rejestracja w Twisto wiec nie opowiadaj głupot "dlatego pierw nalegam na założeniu konta na aplikacji, a później na airdropie. "

Widzę że nie tylko mi nie spodobał się spam na pw.


RE: Earning na bonusach i airdropach - sylaba23 - 17-01-2020 00:05

(02-12-2019 14:27)shf napisał(a):  Po długiej przerwie, gdzie kiedyś robiłem hajs w 2k13/2k14 na PPA na AC, aż po suby na LeadMore, Freebiz itp itd aż pod HotCash i ostatecznie ML i Lead.Network tak teraz przyszedł czas na coś nowego.

Nadszedł czas na bonusy i airdropy Wink Jerk2 Ponowna przygoda z zarobkiem w necie nie zaczęła się u mnie na Revolut, nigdy tam nie zarabiałem i nie miałem konta, jakoś nie lubie tej apki. Natomiast zaczęła się od Monese, gdize po 1 tyg wypadłem z wynikiem prawie 2000 zł. 2

Tak więc, żeby zmotywować się do działania zacząłem działać na bonusach. Dziennik otwieram w celach motywacji na bonusach i airdropach.

Na ostatnim airdropie wpadło koło 1460 zł w jeden dzień Idea

Co czeka na mnie w najblizszych dniach?
-Uruchomienie kampanii reklamowej pod jeden airdrop.
-Ogarniecie i promo nowych airdropów.
-Miałem uderzyć w Twisto, no ale jakoś program do mnie nie przemawiał, możliwe że zajmę się monetyzacją też i tego i około 10 refów zmonetyzuje.

Tak więc jest co działać + w miedzy czasie muszę robić projekt na inżynierkę, tak więc będzie ciekawie! impreza impreza

2.12.2019r - godzina: 15:09

Odebrany airdrop na kwotę 200 tokenów. Szacowany zysk na chwilę obecną około 50-60$

Witam.
Prosze o infomacje na maila na temat airdropów, bo ja też mam troche- możemy się wymienićSmile
Mój mail:[email protected]


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 19-01-2020 17:14

Wkońcu w domu Angry

No i nastał kolejny dzień, niestety chwilowa przerwa bo 2 dniowa traska Huh tym razem na Łódź i Warszawkę. Zysk jakieś 810 zł za 2 dni.

Z tego co przeanalizowałem to wskoczyłem wyżej w rankingu CVC. Co to CNB to dalej nie tykałem, stoją jak stoją. Nic nie wypłacałem. WRX dalej stoją jak stały.

Przez te 2 dni +7 nowych refów na Twisto. 100% zyskanych reflinków z FB ADS. Kampania skonfigurowana przez jednego z użytkowników tego forum. Podziekowania serdeczne za konfigurację i wyjaśnienia.

W między czasie wpadł ciekawy hajs za realizację projektów, jednym z nich był bardzo prosty projekt bazy danych, zysk około 50 zł przy 10 minutach pracy. Natomiast drugi projekt to system rezerwacji dla hoteli. Bez części front-endowej, za samą część back-endu zyskałem 300 zł.

Co do niuansów to praca inżynierska w części praktycznej skończona. Pisemna ostatnie poprawki i na pon gotowa praca inżynierska.

No i jedno z moich głównych celów jest coraz bliżej skończenia, otóż jestem fanem i kolekcjonerem gry Call of Duty. Staram się skompletować wszystkie części tej gry. Brakuje mi jeszcze kilka części, ale na pewno je dorwę, gdzieś w lutym.


Nutka na dzisiaj:





RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 22-01-2020 11:42

Dzisiaj krótki wpis, wręcz wpis jak na twitterze Jerk Airdrop na BC już obecny. 2 Nie wiem dokladnie ile crypto rozdaja ale z tego co pamietam to chyba w lutym będzie wszystko wiadomo.

Co do Twisto to kolejne refy wpadają, Twisto zasponsorował mi kolejne zakupy w APART oraz benzyne do e3gruza. Zdjęcie z zakupów w APART poniżej:

https://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?album=1969&pid=13952

Dzisiaj skupiam się na ostatnich poprawkach pracy inzynierskiej, dzisiaj/jutro wlatuje na USOS. Potem zostaje tylko już obrona, więc będzie się działo na dniach JerkJerk



Filmik dla maniaków pirotechniki, polecane 0:25 sekundy ustawienie Idea