Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 07-04-2022 16:39

Też jestem tego zdania. Automat najlepszy, kiedy chrapiesz i hajs wpada Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 23-05-2022 17:09

Wybaczcie, że od kwietnia zero odzewu praktycznie. Jestem niestety znowu na emigracji, tym razem nie jest to kraj skalisty a wyspa, a dokładnie Madera. Zostaję tutaj aż do mniej więcej połowy sierpnia (nie to nie wakacje Big Grin, dopiero w sierpniu przed powrotem będzie kilka dni na relaks). Ciężko niestety tutaj z internetem, jesteśmy ulokowani w rejonach gdzie zasięg jest katastroficzny. Mam obecnie około 300 nieodebranych wiadomości na socialach. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć. Postaram się również pisać częściej posty niż raz na 2 miesiące, wszystko zależy jak z czasem będzie.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 04-06-2022 17:29

Znam już termin powrotu, jest to 10 sierpnia. Niestety do 10 sierpnia zawieszam działalność internetową. Dopiero od 10 sierpnia powrócę w biznesy. Niestety zbyt duży natłok pracy i ciężko mi wyrobić z odpoczynkiem a co dopiero z czasem w Internetach. Tak więc zawieszam dzialalność aż do 10 sierpnia. Od 10 sierpnia postaram się wznowić działalność. Także postaram się co jakiś czas wrzucić jakiś post do dziennika. Widzimy się 10 sierpnia !!!


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 25-08-2022 10:59

Cześć wszystkim!! Wkońcu w Polszy i wcale nie jest tak zimno jak myślałem. Grzeje mocno Słońce, trochę burz ale nie jest źle. Skończyła się umowa, projekt zrealizowany i wróciłem do Polszy. Zdjęcia z Madery na pewno wrzucę do galerii, przypominam, że byłam tam w celach zarobkowych, nie byłem na wakacjach, ale wakacje można powiedzieć robiłem co weekend na zwiedzaniu. Chociaż nie zawsze zwiedzałem plaże Big Grin a bary i lokale hehe. Co by nie było, przez ten czas dużo się pozmieniało, z góry chciałbym przeprosić wszystkim, którym nie odpisałem podczas mojej nieobecności. Na DC widzę około 1200 wiadomości nieodczytanych. Aż boję się tam wchodzić heh.

Jakie plany na dziennik ? Myślę, że czas na coś "normalnego" a może bardziej "moralnego". Chciałbym wrócić i spróbować swoich sił przy filmach online na MyLead. E-whoring całkowicie odrzucam i na tą chwile nie chce przy tym działać. Nie działałem bardzo dużo czasu więc tak naprawdę, nie wiem co jest na topie. Na pewno nie ma znaczących zmian ale trendy od się zmieniają i trzeba za nimi nadrabiać.

Cele i dokładne pomysły na zarabianie i prowadzenie dziennika pojawi się na dniach. Na tą chwilę dajcie mi się rozpakowac Big Grin Galerie na pewno zaspamię tak jak wspomniałem. No i co... no i nowy dział w życiu internetowego biznesmana Big Grin Zobaczymy jak to wyjdzie. Coś się kończy, coś zaczyna.


RE: Earning na bonusach i airdropach - ShuQi - 21-09-2022 18:51

Super że wróciłeś, zatem po tych kilku miesiącach, może pora się wywiązać z tego co kupiłem i miałem otrzymać a do tej pory nie otrzymałem?


shf
Nie ma mnie jeszcze w PL. Dopiero na wtorek powinienem wrocic. 19 mar, 17:28


Rozumiem, że jeszcze nie było Cie w kraju i w WTOREK miałeś wrócić, jednak trochę tych wtorków od 19 marca minęło...(data wysłania tej wiadomości)

Zatem podsumowywując, poproszę to za co zapłaciłem lub zwrot gotówki - nie małej bo 500 pln Wink

@[shf]


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 17-10-2022 11:21

Cześć, otrzymałeś wszystko co potrzebne w pliku .pdf, który zawierał około 20 stron. W raz z zakończeniem mojej działalności w Internecie, a dokładnie na e-who nie działałem nic od tamtej pory. Nie wiem co jest obecnie na topie, czy coś się zmieniło w tej "branży" czy też nie. Prosiłbym o nie zaśmiecanie dziennika, a jeżeli czujesz sie poszkodowany to odsyłam do założenia nowego tematu w odpowiednim dziale Wink Inne wiadomości w tym temacie (moim dzienniku) nie będą brane pod uwagę. Zresztą, czas i tak na zamknięcie dziennika, bo nie działam obecnie w Internetach, a jeżeli zacznę to na pewno z nowym dziennikiem, nowym tematem, nową tematyką i nowymi sposobami.


Earning na bonusach i airdropach - Admin - 17-10-2022 12:10

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.