Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 19-01-2022 14:10

Dzisiaj trochę inny dzień, musze dokonać porządku na dysku twardym. Zamęt w projektach mi się zrobił i materiałach do e-who. Tak więc dzisiaj oprócz promowania kont na e-who, dokonam monetyzacji i w dalszym ciągu będę realizować e-whoring.

Ogółem coraz mniej czasu mam na e-whoring i powoli myślę, nad jego porzuceniem. Myślę, że stanie się to gdzieś w połowie lutego. Zdobyłem dość dużo już zleceń na projekty i nie wyrabiam z czasem.

Co do wiadomości na PW to chciałbym przypomnieć, że nie zarabiam na Snapie czy Telegramie a tylko i wyłącznie na Instagramie, więc niestety nie pomogę ludziom zarabiającym na Snapie :/


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 22-01-2022 17:20

Dziś tylko i wyłącznie promowanie. Powstają nowe konta i od razu pierwsza kampania promowania. Mój plan to osiągnąć 50 kont na Insta do e-whoringu i je zautomatyzować. Zobaczymy co z tego wyjdzie Wink


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 24-01-2022 12:52

Nowy tydzień i nowe obowiązki. Dzisiaj musze dokończyć projekt, zacząć nowy i do obydwóch zrobić sprawozdanie. Zapowiada się ciekawy dzień Wink

E-whoringiem zajmę się wieczorem, w tym roku rozpocznę pracę nad własnym sklepem WWW, jeszcze nwm czy postawie go na WP czy na jakimś frameworku. Zobaczymy w najbliższych tygodniach.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 25-01-2022 23:40

Do e-who do zarabiania dołączam 2 nowe sociale. W tym snapchat. Długo zwlekałem nad pracą na snapie, a z e-who miałem skończyć więc jak już kończyć to z hukiem Big Grin Obowiązkowo chce przetestować snapchat i zyski z niego. Oprócz Insta i Snapa będę korzystać z jeszcze jednego socialu, który posłuży mi jako generator trafficu.

Na początek uruchomię kampanię pod content Polski, a jak dobrze pójdzie to na zagranicę. Będę informować, możecie byc pewni, że modernizuję porzadnie obecny sposób zarabiania Big Grin


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 28-01-2022 15:00

Piękny dzień, wczoraj udało mi się popracować przy e-whoringu aż 4h. W tym promowanie nowych kont, monetyzacja. Zarobek wpadł na kwotę 535.01 zł. Ktoś trolla chyba zrobił i dał 1 grosz więcej Big Grin

Monetyzacja odbywała się nowym sposobem. Połączyłem Instagrama z Telegramem. Na instagramie zgarniam traffic, odpowiednie materiały udostępniam i przenoszę ich na Telegram. Gdzie odbywają się odpowiednie akcje, na które oczekują "fani". Benefity też mogą zgarnąć Big Grin

W chwili obecnej zaczynam testować jeszce inny social media + Snapchat. Zobaczymy co z tego wyjdzie Wink


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 30-01-2022 16:35

Piękny weekend, sobota zakończona dniówka 250 zł. Mam nadzieję, na podobną dzisiaj.

Całkowity zarobek dzięki połączeniu Insta+Tele.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 01-02-2022 18:40

Dzisiaj 8h klepania kodu i 3h na e-whore. Projekt jeszcze nieskończony więc zysku z niego nie podaję.

Z e-whore wpadło 200 zł. Mała kwota bo w większości rozwijałem konta i robiłem kampanię reklamową na realne konto Smile

Ogółem myślę, żeby dziennik urozmaicić o jakieś screeny z e-who, żeby ładniej to wyglądało.

Ktoś może ma jakieś pomysły? Wink


RE: Earning na bonusach i airdropach - metalklo - 01-02-2022 19:57

Dawaj śmiało screeny. Może coś z socjotechnikami w akcji? Tongue


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 02-02-2022 20:23

Ja tam prosto z mostu walę, kupujesz vipka albo wyp*** Big Grin

Nie chce mi się bajerować itp może dlatego dniówek nie mam jak co niektórzy z forum Big Grin no ale też fakt,ze działam na PL contencie Big Grin


RE: Earning na bonusach i airdropach - ShuQi - 02-02-2022 21:53

Też jeszcze na polskim ruchu działam... jeszcze....RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyeswowwowwowwowwow

Screeny mile widziane!