Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 24-12-2019 14:31

Dzisiaj krótko i na temat. Weryfikacja KYC na giełdach przeszła pomyślnie. Kolejne XLM dotarły do mojego portfela giełdowego. Wypłata poleci już po świętach. Za hajs z neta kilka rzeczy pokupowano na świeta. Ogółem jeden wielki plus jeśli chodzi o obecne airdropy XLM'owe. Także na nowy rok jeden z serwisów al'a KeyBase rozdawać będzie XLM około 800 XLM. Z tego co pamiętam to luty. Jeszcze linku nie dostałem do serwisu na airdrop'a bo mi współpracownik wyjechał na święta, ale po świetach powinine się odezwać.

Co do Twisto to zaprzestałem promowania na święta. Monetyzacja poprzednich leadów jest cały czas na bieżąco. Też na plus.

No i to co najbardziej cieszy to to, że gratisowo z innego dochodu internetowego wpadło +800 zł. Natomiast z jeszcze innego, starego bloga wpadło około 100$ wiec jakies 383 zł. Święta na plus, airdropy na plus no i bonusy na plus.

Tak więc, Wesołych Świąt, wracam po przerwie świątecznej!


RE: Earning na bonusach i airdropach - szymszym - 26-12-2019 11:34

Cześć,
Jestem zainteresowany współpracą Wink. Pisz na PW.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 26-12-2019 14:02

(26-12-2019 11:34)szymszym napisał(a):  Cześć,
Jestem zainteresowany współpracą Wink. Pisz na PW.

W chwili obecnej mam przerwę świąteczną, zapraszam do współpracy bliżej piątku/soboty Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - szmklo - 26-12-2019 21:09

Jestem chetny do współpracy Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 27-12-2019 03:00

(26-12-2019 21:09)szmklo napisał(a):  Jestem chetny do współpracy Smile

Super, zapraszam do kontaktu bliżej soboty!


Ogółem interesowałem się zarabianiem na AdSense, ma ktoś może jakieś info jakie obecnie kategorie są najbardziej opłacalne? Kiedyś pamietam, że były to kulinaria pod USA i AU. Nie wiem niestety jak teraz. Myślę nad jakimś projektem długoterminowym no i pomyslałem własnie o AdSense.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 31-12-2019 01:18

Wracam po krótkiej przerwie! Niestety się przedłużyło bo miałem problem z e36, wymienialem czujnik położenia wałka rozrządu oraz Sonde lambde. Niestety sonda się przytopiła i miałem problem z wymianą. Niestety szlifierki pod łapą nie było :/ W drodze czujnik ten co wchodzi do chłodnicy. Nie pamiętam nazwy.

Link do zakupu części do galerii: https://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-13921

Wracamy do airdropów. Airdrop na Coinsbit.io na wartość 2000 CNB został zakończony. Kto nie zdążył zarobić wszystkich CNB do 25 grudnia to miał szanse do 26 grudnia obserwując ich telegram czy coś w ten deseń. Osobiście udało mi się uzbierać niestet 3.000 CNB, myślałem że szybciej te weryfikacje KYC bedą i dostane więcej CNB za refów, no ale cóż trudno się mówi.

1 stycznia można sprzedać CNB na giełdzie, zobaczymy jak to będzie wyglądało i czy 2000 CNB będzie warte tych 200$.

[Obrazek: image.png]


Co do promocji na Twisto to kompletna przerwa od wszystkiego, więc niestety nic nie było promowane i status zerowy.

Na wszystkie wiadomość na GG i na PW odpowiem w najbliższych 30 minutach od dodania posta. Na dniach kolejne postępy z świata airdropów i bonusów Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - ScroX - 31-12-2019 11:11

Szkoda że Coinsbit.io to prawdopodobnie SCAM Wink


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 31-12-2019 14:46

(31-12-2019 11:11)ScroX napisał(a):  Szkoda że Coinsbit.io to prawdopodobnie SCAM Wink

Tego nie mogę wykluczyć, okaże się już niebawem.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 01-01-2020 13:05

CNB już są dostęne na giełdzie. Kto przekonwertował je tokeny na crypto to może je sprzedać, no ale są ciula warte. W chwili obecnej crypto CNB jest tak samo warta jak BQQQ z azjatyckiej giełdy. Proponuje je trzymać i nie sprzedawać, aż może kiedyś to wskoczy do góry.

A Wy ile posiadacie CNB ? Dużo nazbieraliście Smile


[Obrazek: image.png]


RE: Earning na bonusach i airdropach - rAzEET - 01-01-2020 13:42

Ja mam uzbierane 9000 CNB za które proponują mi aktualnie jakieś 50zł facepalm