Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 03-10-2021 09:58

No i zaczął się październik, a jak zawsze na jesień nowe airdropy bądź nowe pomysły na monetyzację. Oprócz e-whoringu, na którym ciągle zarabiam mam w planach uruchomienie pewnej stronki, z której jeszcze w tym miesiącu może przynieść mi dochód około 10.000 - 20.000 zł. Przy dobrych wiatrach to jeszcze więcej. Czekam od znajomego dropowicza na listę airdropów więc hajs z airdropów + hajs z e-who i możliwe, że ten miesiąc będzie naprawdę zarobkowym miesiącem.

Aby zmonetyzować mój nowy pomysł, muszę zająć się najpierw przygotowaniem stronki. Tak też już się teraz zaczęło i jestem w trakcie budowy. Jak tylko zostanie ukończona a pierwsze dochody zaczną być uzyskiwane od razu Was poinformuję.

Co do e-whoringu, konta prosperują, na dniach nowe konta dojdą do promowania. Wczorajsza sobota była bardzo słaba ledwo 150 zł. Niestety czas pracy 1h. Po całym tygodniu zasuwania po prostu padłem :/


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 10-10-2021 14:03

W dalszym ciągu trwają prace nad projektem. Myślę, że w nadchodzącym nowym tygodniu projekt będzie gotowy do realizacji i monetyzacji.


RE: Earning na bonusach i airdropach - redbull232 - 10-10-2021 17:47

W jakim języku programujesz w pracy na etacie


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 12-10-2021 18:49

Na tą chwilę nie pracuję na etacie w IT. Realizuję osobiste projekty dla klientów. Takto backend to PHP+Laravel, a front to JS, jQuery.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 20-10-2021 19:49

Mam trochę opóźnienia z prowadzeniem dziennika. Potrwają one aż do połowy grudnia :/ Od grudnia pozakańczane będą najważniejsze projekty i czasu pojawi się o wiele więcej. Postaram się na weekendzie podsumować cały tydzień na e-whoringu.


RE: Earning na bonusach i airdropach - morenox - 21-10-2021 12:40

Siemka!

Przeczytałem właśnie cały Twój poradnik i jeśli pozwolisz to chętnie zobaczę Twój sklep internetowy. Wiem po sobie, że czasem warto zapytać obcej osoby o opinie odnośnie design'u i atrakcyjności sklepu.

Trzymam kciuki za dalsze sukcesu! Big Grin


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 07-11-2021 12:52

Jeszcze niecały tydzień i będzie konkretny post o projekcie, który został zrealizowany w 85% a dochód jak dla mnie mega fajny. Poświęciłem w październiku 258h na zrealizowanie go. Roboty było niemiłosiernie dużo. Wink


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 11-11-2021 19:20

Wkońcu znalazłem czas, żeby napisać o podsumowaniu za miesiąc październik. Miesiąc październik jest rekordowym dniem. Tak jak pisałem udało mi się pomyślnie zrealizować projekt. Projekt pochłonął mnie około 150h. Wszystko zapisane i wyliczone. Zysk to dokładnie: 18.330 zł. !! Jestem bardzo zadowolony z takiego wyniku, chciałbym go powtórzyć. Niestety nie jest to dniówka hehe, ale miesiecznica dla mnie bardzo fajna.

Jakie są proporcje?
-E-whoring to 60% zysku (w tym serwis vipkowy),
-Tworzenie stron WWW

Jak widać, e-whoring w wiekszej mierze przyniosl dochod i sie bardzo ciesze. Instagram pełną parą działa. Mam nadzieję, że będzie ten post motywacją dla innych Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 13-11-2021 17:57

Dziś weekendzik na spokojnie. Zwykła dnióweczka, która nie robi szału.

CZas: 1.5h
Zarobek: 160 zł

W tym 1.5h jest też rozwój kont. Na promowaniu kompletnie mniej czasu poświęciłem. Ta kwota zarobiona na Instagramie, nie w serwisie vipkowym. Serwis to wogóle oddzielna sprawa.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 30-11-2021 19:11

Do 20 grudnia bedą zaleglosci w postach. Od 20 grudnia spowrotem będę je systematycznie dodawać. Wybaczcie za problemy. Delegacja się przedłuża Smile