Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 10-12-2019 23:54

Dziś zająłem się monetyzacją ruchu na Twisto i Curve. Mam kilka sposób kampanii reklamowych i dzisiaj wpadły kolejne 2x bonusy po +50 zł. Także kilka bonusów wpadło na Curve.

Bardzo fajnie wpadły refy na jedną z giełd. Z drugą trochę większy problem bo daje mniejszy nakład promocji na nią, ponieważ airdrop jeszcze długo potrwa, a ta pierwsza kończy się lada moment.

Ogółem dzień uważam za bardzo udany, dniówka około 300 zł wyjdzie. Na dniach wpadną kolejne leady z Twisto Jerk2 będzie na LPG to gruza.

[Obrazek: 79144560-2652059848205604-2275010280809299968-n.jpg]

Zapraszam chętnych początkujących na Twisto jako refa, pomogę w rejestracji, aktywacji i promowaniu.

Także zacząłem dropić nową crypto jaką jest ZEN. Zdobywam Satoshi ZEN na portfel ZENowy. Na razie same grosze, ale to wzrośnie na dniach bo ciekawy program partnerski związany z refami jest.


RE: Earning na bonusach i airdropach - furmanfurman - 11-12-2019 01:32

Co to za airdrop XLM? Podeslesz też zen?


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 15-12-2019 11:31

W trasie...

Ostatneigo czego było ciężko, ponieważ miałem zlecenie i musiałem być 22h za kierką. Przez Rzeszów na Podkarpaciu po Wieliczke, Kraków na małopolskim kończąć na Gliwicach na śląsku.
Dlatego z tego powodu małe opoznienia w postach, no ale profit niczego sobie.

Twisto:
+150 zł
+15 refów (czeka na weryfikacje)

Pierwsza giełda: 15 refów = 15.000 tokenów
Druga giełda: 7 refy = 700 tokenów

Od wczoraj zaczął wchodzić na moje słupy drop XLM, pierwsze 2 konta już otrzymały XLM 2 czekamy na kolejne. Około 10x słupów walnąłem, mogłem więcej, ale wolalem za duzo nie ryzykować. Całkowite podliczenia tego airdropu zrobię za kilka dni jak dojdą XLM.

Na kolejnej apce z bonusami wpadło około +25 funtów. Będzie na 95 do e3śmiecia.imprezaimpreza

Zapisałem się do kolejnych airdropów, ciągle szukam kolejnych nowych.

Także wydobywam dalszą część Satoshi ZENu.

(11-12-2019 01:32)furmanfurman napisał(a):  Co to za airdrop XLM? Podeslesz też zen?



RE: Earning na bonusach i airdropach - mklop111 - 15-12-2019 13:03

Aha, czyli twoje słupy dostaną XLM, a moje jedno jedyne konto zostało wyeliminowane Sad


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 15-12-2019 17:14

(15-12-2019 13:03)mklop111 napisał(a):  Aha, czyli twoje słupy dostaną XLM, a moje jedno jedyne konto zostało wyeliminowane Sad

Musiałeś coś źle zrobić, jakieś multi czy coś.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 16-12-2019 22:15

Wielki werbunek na TWISTOOOO Idea

Dzisiejszy dzień to była rekrutacja potencjalnych klientów na konto Twisto w celu monetyzacji i uzyskania bonusu. Dzięki temu zdobyłem łącznie 21 osób. Z czego 1 już została zweryfikowana. Na dniach powinien dojść bonus za kolejnych refów na Twisto.

Z życia airdropów to zlokalizowałem nowy airdrop, który będzie w lutym. Refy odrazu wpadły, jest ich około 6 (bez promowania).

Nowi refowie na pierwszej giełdzie i kolejne crypto na drugiej giełdzie (weryfikacja udana).

O airdropie z KB nie wspomnę bo był to ostatni airdrop i XLM rozdawane są od bodajże 13 grudnia ? Zobaczymy na ilu kontach pojawią się XLM. Odrazu daję na giełdę i sprzedaję większość XLM. Resztę zostawiam na czarną godzinę. Zlokalizowałem nowy airdrop XLM (Stellarów), obecnie go testuje, airdrop na około 800 XLM.

Informacje z giełdy azjatyckiej to crpyto BQQQ (dawniej BXBC) nadal jest gó***4 warta. No ale trzymać trzymam bo szkoda cokolwiek z tym robić.

Co do Satoshi ZEN to dalsze dropienie crypto. Na razie mało warte, zobaczymy z czasem ile tego uzbieram.

Ze świata bonusów to kolejni refowie na Curve (karta dziś doszła, ale aktywację zrobię jutro). O Twisto drugi raz nie wspomnę bo wspomniałem wyżej.

Reasumując, dzień na plus. Grupa pod airdropy się rozrasta, a to najważniejsze. impreza


RE: Earning na bonusach i airdropach - rachman - 16-12-2019 23:37

Daj znać jak pójdzie z Twisto. U mnie ludzie rejestrowali się ostro ale co z tego jak tylko około 1/5 została zatwierdzona. Coś mają skaszaniony system. Nawet mój własny wniosek trzeba reklamację składać...a używam od dawna - mimo to nadal nie zliczony...
Ciekawe jak Tobie pójdzie. Powodzenia


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 17-12-2019 00:48

(16-12-2019 23:37)rachman napisał(a):  Daj znać jak pójdzie z Twisto. U mnie ludzie rejestrowali się ostro ale co z tego jak tylko około 1/5 została zatwierdzona. Coś mają skaszaniony system. Nawet mój własny wniosek trzeba reklamację składać...a używam od dawna - mimo to nadal nie zliczony...
Ciekawe jak Tobie pójdzie. Powodzenia

Będę informować na bieżąco, również zauważyłem, że ta weryfikacja nie jest taka jak powinna być :/


RE: Earning na bonusach i airdropach - mvtej - 17-12-2019 16:31

Obserwuję i powodzonka życzę!


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 20-12-2019 22:05

Halo! Halo! Spacedrop done! Idea
No i właśnie na słupy wpadł piękny spacedrop z KB. Grubo ponad 2.000 XLM wleciało na moje słupy. Niestety jest to ostatni airdrop z KB, ale już dostałem informacje o następnym airdropie związanym z XLM, więc będzie testowane na dniach.

Co do weryfikacji Twisto, jak narazie normalnie wszystko zalicza. Czasami coś im się nie spodoba i wniosek odrzucą, ale po kolejnym 2 bądź 3 wniosku wkońcu akceptują. Taką informację dostałem od refów.

Z świata dropienia Satoshi ZEN to pomału do przodu. Na razie nic nie warte crypto ale z czasem będzie więcej.

Na jednej z giełd zweryfikowali mi pomyślnie konto i otrzymałem swój bonus w postaci 2000 tokenów. Czekam teraz na styczeń i możliwość sprzedaży tego tokenu. Wartość koło 740-770 zł.

Także chciałbym przeprosić za 3 dniową nieobecność, ponieważ musiałem wyruszyć w 2-u dniową trasę busem na małopolskę, śląsk i podkarpacie.

W załączniku mała motywacja airdropowa!!!!