Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 19-03-2021 16:27

Oprócz obecnego wyrywania bonusów bądź zarabiania na crypto, w najblizszych dniach mam zamiar otworzyć się na e-whoring.

Jaki wstępny plan ?
-konto na zagranice, tu już ponad 1.3k follow, konto odnawiam, dlugo stalo nie tykane,
-konto pod polskę, dopiero zacząłem promowanie,

Teraz tylko mam rozkminę, czy będę wolał zgarnaić hajs od klientów czy może uruchomić pod to program z MyLead, pytanie co bardziej opłacalne ?

W między czasie jak wypromuje lepiej konta na instagramie, mam zamiar stworzyć konto na Snapchacie i tam też uruchomić promowanie.


RE: Earning na bonusach i airdropach - Askara - 20-03-2021 17:59

Uczysz innych zarabiać?


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 21-03-2021 16:46

(20-03-2021 17:59)Askara napisał(a):  Uczysz innych zarabiać?

Jeżeli chodzi o e whoring to pomogę tyle co umiem, ale ja dopiero zaczynam, więc jestem świeży
Jeżeli chodzi o crypto to siedze w airdropach i teraz już rzadziej, tradeuje na XLM.

#1 Dzień na E-whoringu
-przygotowanie kont,
-monotonne pisanie, niestety bez rezultatów,
-promowanie kont, 2x pod polskę, 1x pod zagranicę

Czas: ~3h
Zysk: 0 zł

#2 Dzień na E-whoringu
-promowanie kont, 2x polska, 1x zagranica
-pierwsi zaliczeni klienci

Czas: ~intensywne 1h, lekko ponad
Zysk: 20 zł (+25 zł dopiero wysłane, dojdzie na dniach). Całkowity zysk: 45 zł.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 22-03-2021 23:59

#3 dzień na e-whoring
-promowanie kont rano i wieczor,
-klient zaliczony i ustawieni conajmniej 3 kolejni,

Czas: po trochu orzez caly dzien, lacznie obstawiam 2h
Zysk: 25 zł (klient prawdopodobnie walnal konkret sumke na 150 za specjalna usluge) Jutro potwierdze czy doszedl przelew Big Grin

Tak wiec cos rusza ale ciagle mało, lepsze takie 3 dychy niz kompletne 0 zł. Zobaczymy na dniach jak to sie potoczy.

1 z kont ktore dobrze sie promowalo ma ograniczenia i nie moze ani followac ani nic. W planach kolejne konto pod pewien target, zobaczymy jak to wyjdzie. Na razie bede informowac jak ida postepy.

Co do crypto to narazie bubel, nie ma nic ciekawego :/ XLM trzymaja sie na poziomie 1.55-1.62, musza wkoncu wybic sie z tej bariery i wrocic na swoja pozycje 1.90 zł Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 23-03-2021 20:46

#4 dzień na e-whoring
-promowanie kont rano i wieczór,
-klient zaliczony, ze wczoraj i piękny duży lead Big Grin
-utworzone nowe konto na insta,

Czas: dziś bardzo mało, mniej niż 1h
Zysk: 150 zł

Statystyki:
Konta pod Polskę: 3
Konta pod zagranicę: 1


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 25-03-2021 22:50

#5 dzień na e-whoring
-promowanie kont rano i wieczór,
-przeanalizowanie pomysłów w celu automatyzacji pracy,

Czas: 1h
Zysk: 0 zł

Statystyki:
Konta pod Polskę: 3
Konta pod zagranicę: 1

W planach kolejne konta, chcę zrobić masówkę, ale wtedy gdy będę pewny, że mój ruch jest już zautomatyzowany i nie będę musiał pisać z targetami.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 27-03-2021 14:43

#6 dzień na e-whoring
-promowanie kont rano i wieczór

Czas: 1h
Zysk: 650 zł (uparł się i zamiast przelewiku to walnął doładowanie do tel za 50 zł, nie przeszkadza bo akurat kończył mi się pakiet Big Grin) + kolejny wysłał przelewik, ale dojdzie w pon, wiec raczej, dopiero w pon poinformuje, czy doszło wszystko elegancko. Oprócz tego otrzymałem zlecenie na stronę WWW, za którą zawołałem 600 zł, teraz kolejny projekt strony do realizacji, więc do poniedziałku będzie kolejny zastrzyk gotówki. Klient zdobyty przez Internet of course.

Statystyki:
Konta pod Polskę: 4 (ale to najnowsze nie promowane jeszcze, bo otrzymałem zlecenie na stronę WWW).
Konta pod zagranicę: 1


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 27-03-2021 21:32

#7 dzień na e-whoring
-promowanie kont rano i wieczór,
-promowanie nowego konta, w planie jeszcze w tym tyg. bedzie realizacja do 6-7 kont, mój plan to dojscie do jakis 10 kont i oszacowanie zyskow przy 10 kontach,

Czas: 1h
Zysk: 20 zł (kolejne zlecenie na stronę WWW, tym razem po znajomości LP, więc hajsik koło 300 wpadnie) Gdyby e-whoring dawał mi 100 zł dniówki to bym naprawdę mógł spać spokojnie Big Grin

Statystyki:
Konta pod Polskę: 4
Konta pod zagranicę: 1


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 28-03-2021 16:58

#8 dzień na e-whoring
-promowanie kont rano i wieczór,
-promowanie nowych kont, doszło 2x kolejne,

Czas: 2h
Zysk: 55 zł na godzinę 17:59, dzień się nie skonczył, jeszcze moze cos ugram, na pewno w tym tyg wpadnie +200 zł z e-whoringu bo mam już dwóch pewnych klientów.

Statystyki:
Konta pod Polskę:6
Konta pod zagranicę: 1


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 29-03-2021 20:10

#9 dzień na e-whoring
-promowanie kont rano i wieczór

Czas: 4h
Zysk: 155 zł na godzinę 22:23

Statystyki:
Konta pod Polskę:6
Konta pod zagranicę: 1

Jutro przewidywana minimum dniówka w postaci 100 zł. Dziś ładna dniówka, najlepsza od ostatnich 9 dni Smile Coś tam się rozkręca powoli na razie.

PS: na zielono będę zaznaczał dni, w których przebiłem swoją dniówke, wiec jezeli jutro wpadnie 150 zl to bedzie czarny napis, jak przebije dniowke to bedzie zielony. Dzięki temu bedzie łatwo zobaczyc odbiorcom progress.