Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Apple Music 19 (91zł) funtów łącznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Refback Apple Music 19 (91zł) funtów łącznie (/Temat-Refback-Apple-Music-19-91zl-funtow-lacznie-165439)

Strony: 1 2 3


RE: Refback Apple Music 19 (91zł) funtów łącznie - Urias - 02-01-2020 20:01

Ważne !! Dostałem cashback za znajomego. I wiem już dlaczego Wink wystarczy napisac do Quidco w sprawie tego ze cashback mimo uplyniecia terminu nie zostal nam dodany. I dostajemy do raczki kaske. Z tego co wiem pan Bartosz ( @iamoscar ) rowniez napisal do nich wiadomosc i dzieki temu dostal siano. Wiec prosze wszystkie moje refy o wyslanie takiej wiadomosci do Quidco
[Obrazek: 81408641_592335154902250_755051225393450...e=5E9AD2C5]

Wystarczy wejść w nasz strackowany cashback. Kliknac na opcje ze potrzebujemy supportu a następnie wybrać apple music, napisać że nasz cashback nie został potwierdzony. Napisać że termin już minął itd że nie mamy dalej potwierdzenia i cyk Big Grin taka oto wiadomość powinna nam przyjść i kaska powinna nam zlecieć ^^

@[Pablo1878] @[Fricooo] @[SterydKrD] @[Keyno] @[przemoprzemek4] @[Jestem Warzywem] @[paula2017] @[Szalony] @[patryczek1425] @[Polmos] @[Vicek]

Oznaczyłem każdego żeby każdy zobaczył co napisałem i nikomu nie przepadło.
Zaznaczam również że NOWE OSOBY ktore chcialyby sie zalapac nie dostaną w taki sposób nic ponieważ tylko osoby które załapały się na 3 tygodniowy okres cashbacku który prawdopodobnie był błędem ze strony apple. Zmienili teraz na 4 msc.


RE: Refback Apple Music 19 (91zł) funtów łącznie - kostek525 - 03-01-2020 22:46

(02-01-2020 20:01)Urias napisał(a):  Ważne !! Dostałem cashback za znajomego. I wiem już dlaczego Wink wystarczy napisac do Quidco w sprawie tego ze cashback mimo uplyniecia terminu nie zostal nam dodany. I dostajemy do raczki kaske. Z tego co wiem pan Bartosz ( @iamoscar ) rowniez napisal do nich wiadomosc i dzieki temu dostal siano. Wiec prosze wszystkie moje refy o wyslanie takiej wiadomosci do Quidco

Mógłbyś powiedzieć kiedy zarejestrowałeś swój cashback? Bo ja jakoś w pierwszym tygodniu grudnia (edit: dokladnie 1 grudnia), a mimo to na supporcie ciągle dostaję odpowiedzi tego typu : [Obrazek: 5d164f57b2b2d.png]
Tłumaczę i tłumaczę tym kobietom, że w dniu, kiedy rejestrowałem swój cashback, warunki konieczne do spełnienia, by zakwalifikować się do cashbacku były inne i nie zawierała się wśród nich konieczność uiszczenia wpłaty za 4 miesiąc subskrypcji, ale te nie rozumieją...


RE: Refback Apple Music 19 (91zł) funtów łącznie - Urias - 04-01-2020 10:42

(03-01-2020 22:46)kostek525 napisał(a):  
(02-01-2020 20:01)Urias napisał(a):  Ważne !! Dostałem cashback za znajomego. I wiem już dlaczego Wink wystarczy napisac do Quidco w sprawie tego ze cashback mimo uplyniecia terminu nie zostal nam dodany. I dostajemy do raczki kaske. Z tego co wiem pan Bartosz ( @iamoscar ) rowniez napisal do nich wiadomosc i dzieki temu dostal siano. Wiec prosze wszystkie moje refy o wyslanie takiej wiadomosci do Quidco

Mógłbyś powiedzieć kiedy zarejestrowałeś swój cashback? Bo ja jakoś w pierwszym tygodniu grudnia (edit: dokladnie 1 grudnia), a mimo to na supporcie ciągle dostaję odpowiedzi tego typu : [Obrazek: 5d164f57b2b2d.png]
Tłumaczę i tłumaczę tym kobietom, że w dniu, kiedy rejestrowałem swój cashback, warunki konieczne do spełnienia, by zakwalifikować się do cashbacku były inne i nie zawierała się wśród nich konieczność uiszczenia wpłaty za 4 miesiąc subskrypcji, ale te nie rozumieją...

A przy tracked cashbacku jak go rozwiniesz masz taką kreske - czy wpisana jakas date ?


RE: Refback Apple Music 19 (91zł) funtów łącznie - Polmos - 04-01-2020 10:47

Ja już tak jak Ci pisałem na pw, otrzymałem odpowiedź wcześniej iż dopiero po okresie tych 3 miesięcy wypłacą. Chyba nie warto zawracać sobie tym głowę.


RE: Refback Apple Music 19 (91zł) funtów łącznie - kostek525 - 04-01-2020 13:20

(04-01-2020 10:42)Urias napisał(a):  
(03-01-2020 22:46)kostek525 napisał(a):  
(02-01-2020 20:01)Urias napisał(a):  Ważne !! Dostałem cashback za znajomego. I wiem już dlaczego Wink wystarczy napisac do Quidco w sprawie tego ze cashback mimo uplyniecia terminu nie zostal nam dodany. I dostajemy do raczki kaske. Z tego co wiem pan Bartosz ( @iamoscar ) rowniez napisal do nich wiadomosc i dzieki temu dostal siano. Wiec prosze wszystkie moje refy o wyslanie takiej wiadomosci do Quidco

Mógłbyś powiedzieć kiedy zarejestrowałeś swój cashback? Bo ja jakoś w pierwszym tygodniu grudnia (edit: dokladnie 1 grudnia), a mimo to na supporcie ciągle dostaję odpowiedzi tego typu : [Obrazek: 5d164f57b2b2d.png]
Tłumaczę i tłumaczę tym kobietom, że w dniu, kiedy rejestrowałem swój cashback, warunki konieczne do spełnienia, by zakwalifikować się do cashbacku były inne i nie zawierała się wśród nich konieczność uiszczenia wpłaty za 4 miesiąc subskrypcji, ale te nie rozumieją...

A przy tracked cashbacku jak go rozwiniesz masz taką kreske - czy wpisana jakas date ?

Miałem wpisany 22 grudnia, czyli 3 tygodnie od daty rejestracji cashbacku, a od 23 grudnia mialem juz kreskę


Refback Apple Music 19 (91zł) funtów łącznie - Majka - 10-04-2021 19:44

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.