Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wiedźmin - serial od Netflixa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Wiedźmin - serial od Netflixa (/Temat-Wiedzmin-serial-od-Netflixa-165428)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Wiedźmin - serial od Netflixa - Hybrid1990 - 31-07-2023 12:40

Wszystkie odcinki trzeciego sezonu zostały już wypuszczone. Jego ocena jednym słowem to - dramat.

(27-04-2023 10:39)Hybrid1990 napisał(a):  Ciekawi mnie czy twórcy wzięli do siebie krytykę fanów po drugim sezonie, odnośnie dużej niezgodności z książkami, i czy trzeci sezon będzie bardziej wierny oryginalnej powieści.

Jest jeszcze gorszy niż drugi, który był dostatecznie zhejtowany za ogromny brak zgodności z książką i za wiele głupot. No więc tutaj jest praktycznie to samo, niby zgodność z książką trochę większa, ale jest tak dennie przedstawiona, a szczegóły tak pozmieniane, że jednak ciężko nazwać to zgodnością. Do tego dochodzi brak wiedźmińskiego klimatu, a większość postaci jest żałośnie przedstawiona.

Oceny sezonów na naszym filmwebie i na zagranicznym rottentomatoes:

Filmweb:
1 - 7,0
2 - 5,3
3 - 3,8

Rottentomatoes:
1 - 89%
2 - 56%
3 - 22%

Jak widać wiedźmin zmierza na dno od pierwszego sezonu, myślę że czwarty sezon bez Cavilla w roli Geralta, będzie gwoździem do trumny dla tego widowiska.


(27-04-2023 18:18)twardy napisał(a):  Mam nadzieje, ze w koncu pojawi sie wiecej watkow LGBT+. Blood Oriign byl pod tym wzgledem lepszym serialem. Poczekamy zobaczymy.

No Jaskier pokazał swoje gejostwo, więc chyba jesteś zadowolony.
Ja tam czekam na reakcję Sapkowskiego na pytanie, co sądzi o orientacji Jaskra w serialu Netflixa.