Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 10.000 followersów na instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 10.000 followersów na instagramie (/Temat-Droga-do-10-000-followersow-na-instagramie-165411)

Strony: 1 2


RE: Droga do 10.000 followersów na instagramie - Pilarsky - 08-12-2019 13:02

(08-12-2019 12:37)KaRoLeK535 napisał(a):  
(08-12-2019 10:36)Pilarsky napisał(a):  Chętnie się odezwę Smile Posłuchałem się i fajnie idzie Big Grin Za jakieś 1-2 dni myślę że kolejny wpis wrzucę to napiszę więcej Big Grin
Pilarsky włącz wiadomości prywatne bo nie da się nic do Ciebie napisać SmileUndecided

Już Wink


RE: Droga do 10.000 followersów na instagramie - Pilarsky - 10-12-2019 16:39

WPIS #3
Siema. Jako, że wpisy nie pojawiają się codziennie to nie będę w nich pokazywał celu dziennego Big Grin . Idzie dobrze, po ostatnich zmianach udaje się utrzymywać przyrost 20-30 obserwujących dziennie. Udaje się prowadzić story. Problem jest ze zdjęciami bo nie mam co wrzucać. Dziś po treningu nacykam sobie fotek i filmów na zapas Big Grin. Po za tym mam problem z instagramem na telefonie - jak chce sprawdzić powiadomienia lub wejść na swój profil to się "ładuje" i zacina... Lipa jak się samo nie naprawi to reinstaluje instagrama, narazie spróbuję zrestartować telefon. Jedziemy z tematem!!!!!!! Big Grin
CEL:
603/10.000 followersów



RE: Droga do 10.000 followersów na instagramie - Pilarsky - 18-12-2019 15:14

WPIS #4
Mniej pracy wkładałem ostatnio bo panuje jelitówka, która i mi się przytrafiła i z 2 dni wyciągnięte z życia Xpokerface
Mimo to norma wyrobiona, kolejne +100 followersów, małymi kroczkami i za rok osiągnę cel, a wtedy pomyślimy nad formami promocji dla rozwiniętego konta Big Grin
Swoją drogą myślę nad założeniem sklepu internetowego, jak ktoś ma doświadczenie proszę o wiadomość prywatną Wink
CEL:
704/10.000 followersów