Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AAmusic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: AAmusic (/Temat-AAmusic-165400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: AAmusic - eseles - 06-12-2019 08:02

A kij dalem ten amazon najwyzej nie uzyje tego. Jak wyplaca to bede bitcoin bral potem.

[Obrazek: Screenshot-20191206-075859.jpg]


RE: AAmusic - lidero - 08-12-2019 07:17

witam z placu boju!

już wiem dlaczego miałem skracany czas słuchania,nie mozna słuchać naprzemiennie na platformach w obrebie jednego konta,bo wtedy wszystko dzieje się w jednym czasie i tracimy godziny które mamy przeznaczone na inne platformy,nie miałem z tym problemu jak słuchałem na róźnych kontach,tu smiało naprzemiennie szło.

Konkluzja:słuchac nalezy tak :wszystkie fony podpięte pod jedno konto w tym samym czasie odsłuchuja z jednej i tej samej platformy,koniec po 7-9 godzinach i kolejna platforma ot co.człowiek uczy się na błędach,przepraszam za wprowadzenie w błąd

Przegrupowałem już wszystko,podpiąłem póki co 12 fonów pod jedno konto,jest mocSmile.pozdrawiam


RE: AAmusic - fi5her1975 - 08-12-2019 10:02

Ave.

Gratuluję. Jak narazie to jadę na dwa fony. Sad może za tydzień dojadą jakieś 2 może 3 sztuki.

Aby nie było że offtop Smile To mam kilka pytań.

1.Ktos z Was słucha na google music ? bo u mnie nie działa smutny i nie wiem co jest, wysłałem reqest i nic. Cisza. Zero odzewu.

2. jakieś wirtualne karty płatnicze do apple można gdzieś coś ktoś, bo nie chcę podawać nr. swojego kawałka plastiku, abym nie miał zdziwienia że mnie ktoś na koncie Sex z całej dostępnej gotówki.....

3. Apple daje na 1 konto max 6 urządzeń do słuchania, które można podpiąć. Więc albo trzeba zakładać konta dodatkowe na applu, albo na AAmusic, i podpinać ref/ konto do głównego. jak wy rozwiązujecie ten problem ?

4. Ktoś coś wie o jakimkolwiek sposobie automatyzacji zadań na tel ?
chodzi mi o ustawienie na telefonie ->
a. o 8.05 uruchom program AAMusic.
- wybierz spotify
- wybierz open playlist
- kliknij play
- wróć do AAmusic
b. o 16.05 wybierz aple music
- klikniej open playlist
- kliknij play
- wróć do AAMusic
c. o 00.05 wybierz deezer

itd.
Przy kilku telefonach automatyzacja nie ma znaczenia, jednak przy kilkunastu czy też kilkudziesięciu jest już z tym trochę klikania.



ps.
Możesz wstawić filmik jak to się kręci Big Grin ?

Pozdrawiam


RE: AAmusic - eseles - 08-12-2019 12:40

Mozesz sobie jakiegos auto clickera ustawic i dac delay 28800 sekund co jest rowne 8h. Tylko wtedy z takiego telefonu nie mozesz nic robic no i ekrab musi byc ciagle wlaczony. Albo takie cos https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobtower.spotify.timer


RE: AAmusic - star4x5 - 08-12-2019 13:03

To jak tam lidero ile już zarobione po tych kilku dniach Wink ?


RE: AAmusic - eseles - 08-12-2019 13:07

Teraz deezer 3 miechy za darmo premka https://www.deezer.com/pl/offers/premium

Lidero pw


RE: AAmusic - DeoRIP - 08-12-2019 14:29

(08-12-2019 10:02)fi5her1975 napisał(a):  Ave.

Gratuluję. Jak narazie to jadę na dwa fony. Sad może za tydzień dojadą jakieś 2 może 3 sztuki.

Aby nie było że offtop Smile To mam kilka pytań.

1.Ktos z Was słucha na google music ? bo u mnie nie działa smutny i nie wiem co jest, wysłałem reqest i nic. Cisza. Zero odzewu.

2. jakieś wirtualne karty płatnicze do apple można gdzieś coś ktoś, bo nie chcę podawać nr. swojego kawałka plastiku, abym nie miał zdziwienia że mnie ktoś na koncie Sex z całej dostępnej gotówki.....

3. Apple daje na 1 konto max 6 urządzeń do słuchania, które można podpiąć. Więc albo trzeba zakładać konta dodatkowe na applu, albo na AAmusic, i podpinać ref/ konto do głównego. jak wy rozwiązujecie ten problem ?

4. Ktoś coś wie o jakimkolwiek sposobie automatyzacji zadań na tel ?
chodzi mi o ustawienie na telefonie ->
a. o 8.05 uruchom program AAMusic.
- wybierz spotify
- wybierz open playlist
- kliknij play
- wróć do AAmusic
b. o 16.05 wybierz aple music
- klikniej open playlist
- kliknij play
- wróć do AAMusic
c. o 00.05 wybierz deezer

itd.
Przy kilku telefonach automatyzacja nie ma znaczenia, jednak przy kilkunastu czy też kilkudziesięciu jest już z tym trochę klikania.



ps.
Możesz wstawić filmik jak to się kręci Big Grin ?

Pozdrawiam

nawet jak masz możliwość 6 osób w FAQ jest napisane że z jednego konta spotify możesz użyć tylko do 4 urządzeń.


RE: AAmusic - lidero - 08-12-2019 15:31

fi5her1975 wczoraj byl problem z google music,a dzis nie wiem, póki co leciałem na spotify,teraz deezer, a potem sprobuje apple,

karty wirtualne z Revoluta jak najbardziej przechodzą ,założylem własnie na takie karty w apple dwa konta rodzinne ,w Revolucie mam jeszcze taka kartę która zmienia dane po kazdej transakcji,ale to jest dostepne w koncie premium za 30 zł,

przydałoby się faktycznie by prace smartfonów zautomatyzowac,czasami idzie zwiecha,sa też na playliscie niektóre utwory których nie zalicza,pewnie muszą je usunąć

co do zarobków, star gentelmeni nie rozmawiają o pieniadzach hehe,
nie no pratycznie w pełnym rynsztunku bojowym w pełnym odsłuchu na 12 smartfonów,(w sumie to 13-cie .bo jeszcze jeden dokoptował Tongue) to zacząłem dopiero dzis od 5 rano ,,jutro dam podsumowanie 24 godzin pełnego odsłuchu.

tutaj filmik pt."tak to leciało":D https://www.youtube.com/watch?v=LeWoQIi43co aveCool

google music mi się włącza


RE: AAmusic - Ememq - 08-12-2019 16:15

Lidero jestem z Twojego refflinku, dzięki.


RE: AAmusic - DeoRIP - 08-12-2019 16:43

(08-12-2019 15:31)lidero napisał(a):  fi5her1975 wczoraj byl problem z google music,a dzis nie wiem, póki co leciałem na spotify,teraz deezer, a potem sprobuje apple,

karty wirtualne z Revoluta jak najbardziej przechodzą ,założylem własnie na takie karty w apple dwa konta rodzinne ,w Revolucie mam jeszcze taka kartę która zmienia dane po kazdej transakcji,ale to jest dostepne w koncie premium za 30 zł,

przydałoby się faktycznie by prace smartfonów zautomatyzowac,czasami idzie zwiecha,sa też na playliscie niektóre utwory których nie zalicza,pewnie muszą je usunąć

co do zarobków, star gentelmeni nie rozmawiają o pieniadzach hehe,
nie no pratycznie w pełnym rynsztunku bojowym w pełnym odsłuchu na 12 smartfonów,(w sumie to 13-cie .bo jeszcze jeden dokoptował Tongue) to zacząłem dopiero dzis od 5 rano ,,jutro dam podsumowanie 24 godzin pełnego odsłuchu.

tutaj filmik pt."tak to leciało":D https://www.youtube.com/watch?v=LeWoQIi43co aveCool

google music mi się włącza

A później zbanowany revolut bo nie można używać kart do subskrypcji xD