Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AAmusic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: AAmusic (/Temat-AAmusic-165400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: AAmusic - lidero - 04-12-2019 22:26

Czas na bugi moi drodzy!

jak jest różnica między różnymi 4 kontami na jednym IP,a jednym koncie na 4 urządzeniach na jednym IP?,Bingo! ,wielka pod każdym względem,i tu jest pies pogrzebany,

- jedno to samo konto na 2, 3, 4 urządzeniach ,to samo ip ,wystarczą już dwa urzadzenia by spotify kręciło jak apple!warunek wszystko dzieje się na jednym koncie(to co widzieliscie na filmiku ,to były 3 smarty jedno konto jedno ip i 4 gwiazdki ,teraz podłaczylem czwartego,boje się by smartfon się nie rozwalil,licznik tak nawalaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin,

-mozna słuchac naprzemiennie na jednym apple na drugim deezer ,na trzecim spotiffy,,albo np : spotiffy na kazdym urządzeniu,albo deezer ,konfiguracje do wyboru do koloru,warunkiem różne konta platform na kazdym urzadzeniu,oprócz apple,deezelek jest za free ,spotiffy za free, ogień ludziska,

to wszystko na razie,zapraszam do testowania ,czekam na Wasze spostrzeżenia i ulepszenia

cos mi sie widzi że na olxie zabraknie uzywanych smartów beka, pozdrawiam wszystkich i do dzieła,tylko nie przepalić licznikówTongue


RE: AAmusic - eseles - 05-12-2019 02:59

Poszlo z refa


RE: AAmusic - zbyszek - 05-12-2019 04:09

Widze zeby miec apple trzeba podac dane do karty :> Moga byc jakies fake dane ?:>

PS. Myslalem ze zrobilem blad podpinajac 4 pod jedno konto a tu prosze Tongue Wole nie wiedziec jaka szybkosc byla na 1 urzadzeniu ^^^


RE: AAmusic - lidero - 05-12-2019 12:43

Deorip poddał ciekawą rzecz do sprawdzenia,jesli działamy na tym samym ip w kilka urzadzeń ,to niestety czas odsłuchu skraca nam się,ciekawe jak sprawa by sie miala w taki sposób,różne ip kilka urządzeń,to samo jedno konto.....


RE: AAmusic - star4x5 - 05-12-2019 13:11

To troszku lipson cóż czekamy na jakieś podsumowanie lidero Wink zyski straty itd.


RE: AAmusic - zbyszek - 05-12-2019 13:45

Apple music nie chce mi naliczac wiecie moze czemu ?:>
PS. reset telefonu wystarczylTongue


RE: AAmusic - fi5her1975 - 05-12-2019 19:41

Ave. Smile

Mając 2 tel. nie zauważyłem żadnych objawów skracania czasu odsłuchiwania. nawet w FAQ, napisane jest , że odsłuch od 7 do 9 godzin, na 1 ip, maksymalnie 4 telefony. Ne ma nigdzie napisane o skracaniu, czy też dzieleniu czasu słuchania na 4 urządzenia podpięte na jedno ip.

Mam prośbę do WAS, używających AAMusic, czy moglibyście nagrać i wstawić filmik z 3 oraz 4 telefonami które działają na jednym koncie ? Tak patrząc to na 1 telefon który odtwarza muzykę, aby zdobyć 1 pkt, trzeba słuchać 200 sek. (3,20 min). Na 2 tel wychodzi 100 sek ( 1,40 min.) nie wiem ile na 3 i 4 telefony.

Pozdrawiam Smile

edit

przyjąłem wyliczenia 1 tel. 200 sek, 2 tel. 100 sek. 3 tel. 66 sek. i 4 tel. 50 sek. nowe ip i kolejne 4 tel. na tym samym koncie. każdy dodany telefon zmniejsza o 50 procent czas uzyskiwania pkt. czy to zda egzamin to nie wiem. chyba że inni pochwalą się swoimi osiągnięciami w ilości fonów podpiętych pod jedno konto z różnych ip.

I proszę pamiętać. to tylko wstępne podliczenia. nic na tzw. pewniaka.

[attachment=4776]


RE: AAmusic - lidero - 05-12-2019 20:13

hej fi5her1975
1p 1:32 na 4 fonach,,sprawdze jeszcze po 00;00 jak poleci na 4 appleTongue

TAK zestaw platform ma znaczenie ,wlaczylem jedno apple,spotify,deezer i google ,i jest roznica 1:16,poprzedni pomiar bez apple byl,czyli apple podbija .

kolejny zestaw 3 apple i spotiffy 1:05

i nowy rekord 0:57

do wyliczen ktore Zrobiles,trzeba jrszcze miec na wzgledzie ze dochodza do tego jeszcze bonusy


RE: AAmusic - eseles - 05-12-2019 23:42

Dobra wbilem 1k pkt ale tylko na amazon jest to co zakupy bede za 1$ mogl zrobic czy jak ?


AAmusic - fi5her1975 - 06-12-2019 07:40

Eseles -> zarobione pkt. Możesz przelać na konto w amazonie. I tak. Możesz je wydać na co tylko chcesz . Ale dopiero jak przelejesz.


Lidero -> bonusy są dodatkiem zachęcającym. Zależało mi na przedstawieniu realnych zarobków, aby było możliwe zobaczenie przekroju zarobków.