Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AAmusic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: AAmusic (/Temat-AAmusic-165400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: AAmusic - zbyszek - 04-12-2019 14:11

Mam takie pytanko co zrobic zeby nie slyszec muzyki a zeby nabijalo ?Tongue


RE: AAmusic - chmiel2001 - 04-12-2019 14:16

Podłączyć popsute słuchawki xD


RE: AAmusic - lidero - 04-12-2019 15:15

albo samego małego jacka Smile,aby sie kolejne kable niewalały


RE: AAmusic - DeoRIP - 04-12-2019 18:14

Na szybko licząc zarabia się na spotify bez wersji premium 0.13 pkt na minutę czyli jeśli byśmy puszczali hipotetycznie przez 24 godziny muzykę to dostaniemy 5616 pkt czyli 5,6 $ czyli liczmy 22 zł najtańsza cena internetu bez ograniczeń czyli z lejkiem do 512kb/s to 20 zł czyli wychodzimy na zero przy używaniu telefonu 24 godziny nie doliczając kosztów prądu.


RE: AAmusic - zbyszek - 04-12-2019 18:45

Kto Ci powiedział że 1 IP =1konto? Smile 1ip=4konta a poza tym zdobywając lvl przyspieszasz tempo zbieraniaSmile


RE: AAmusic - lidero - 04-12-2019 18:59

najtańsza wersja internetu to a2mobile z lejkiem 512 za 12.90,ale to mały szczegół,poza tym nie Wliczyłes zadnych bonusów,ale to i tak faktycznie przymało,czas to w końcu zmienić Smile

Usiądzcie wszyscy i zapnijcie pasy,lidero lubi budować klimat ,więc najpierw filmik,po którym dajcie znać czy chcecie się dowiedzieć o co kaman,wiem już wszystko no może prawie wszystko ,bo niedawało mi spokoju ,jak ten gość zrobił już tyle wypłat,a ja tłuke 5 dolarów na dwa tygodnie w tym wiecej bonusów niz z samego słuchania,ja rozumiem ze ma sporo smartów,ale mimo wszystko....no i trrrach

zapraszam na 13 sekundowy seans jednego z moich smartfonowych pracownikow Smile,popcorn i cola dozwoloneTongue

https://www.youtube.com/watch?v=udKZ1lWTvNU


RE: AAmusic - DeoRIP - 04-12-2019 19:19

(04-12-2019 18:59)lidero napisał(a):  najtańsza wersja internetu to a2mobile z lejkiem 512 za 12.90,ale to mały szczegół,poza tym nie Wliczyłes zadnych bonusów,ale to i tak faktycznie przymało,czas to w końcu zmienić Smile

Usiądzcie wszyscy i zapnijcie pasy,lidero lubi budować klimat ,więc najpierw filmik,po którym dajcie znać czy chcecie się dowiedzieć o co kaman,wiem już wszystko no może prawie wszystko ,bo niedawało mi spokoju ,jak ten gość zrobił już tyle wypłat,a ja tłuke 5 dolarów na dwa tygodnie w tym wiecej bonusów niz z samego słuchania,ja rozumiem ze ma sporo smartów,ale mimo wszystko....no i trrrach

zapraszam na 13 sekundowy seans jednego z moich smartfonowych pracownikow Smile,popcorn i cola dozwoloneTongue

https://www.youtube.com/watch?v=H7qWktKyKPQ


I na filmiku 6 razy szybciej leci Rolleyes Daj ten sposób zamiast pisać czy ludzie chcą bo ja tutaj się zastanawiam czy nie zamówić 50 starterów a2mobile


RE: AAmusic - zbyszek - 04-12-2019 19:27

O kurde pochwal sie jak to sie robi Tongue


RE: AAmusic - lidero - 04-12-2019 19:33

wychodzę teraz,po 22 napisze co i jak i będziemy to dalej ogarniać bo jeszcze kilka rzeczy nie do końca wiem,a w sumie Zbychu to dzięki Tobie rozjaśniło mi czache,


RE: AAmusic - fi5her1975 - 04-12-2019 20:48

Ave. Smile

to może trochę z moich doświadczeń.
Mam 2 tel. trzaskam tylko spotify. do appla nie mam karty do banku, na tyle bezpiecznej ( w mojej ocenie ) coby podawać przy rejestracji online.Undecided
jak macie jakieś opcje na bezpieczną kartę do płatności w internecie, to bardzo chętnie się zainteresuję tematem.

Ucieszyłeś mnie Lidero, że wszystkie opcje słuchania działają. dodam jeszcze że słucham na jednym koncie z jednego ip. leci to nawet w miarę.

DeoRIP -> gdzie nakupiłeś tyle fonów ? poza tym, można słuchać tylko 8h na dobę, z jednego żródła. np. Spotify. po 8h, zmiana na inny slot : np. apple kolejne 8h i znowu zmiana. na inne żródło. I tak na 24h są 3 zmiany źródła słuchania. tylko pamiętać należy że na spotify 1 konto jeden tel. jak w większości serwisów muzycznych. tylko apple oferuje 6-cio osobowy dostęp do jednego konta.


I z ostatniej chwili.

2 tel. na jednym koncie AAMusic z jednego ip. na Deezer ( po jednym koncie na tel. ) ; a licznik kręci szybciej niż na spotify. Huh to zastanawiam się ka będzie kręciło na 10 fonach, że o 50 to już nie myślę , prawda DeoRIP Big Grin

Pozdrawiam i wysokich obrotów na liczniku życzę Big Grin