Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AAmusic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: AAmusic (/Temat-AAmusic-165400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: AAmusic - lidero - 12-01-2020 22:12

(12-01-2020 20:30)zbyszek napisał(a):  Napisałem do nich. Długo się czeka na odpowiedź?

srednio dwa dni czekałem na odpowiedź


AAmusic - fi5her1975 - 13-01-2020 14:18

Wkońcu wypłacili............[Obrazek: c661501c30b8b7be6be9eab5efcbb4e1.jpg][Obrazek: c51c855536b68f933e847dd50298a13a.jpg]


RE: AAmusic - zbyszek - 13-01-2020 16:06

mi tez Big Grin


RE: AAmusic - PremAccHack - 13-01-2020 16:12

Ile można zarobić na jednym telefonie który chodzi 24/7?
Opłaca się zrobić farmę z 3 - 4 smartfonów?


AAmusic - fi5her1975 - 13-01-2020 16:17

Masz przypięte wyliczenia w excelu. Narazie przy samym Spotify mam ok. 300 do 500 pkt na 4 fonach. Zależy czy pilnuje sie fonów xzy bie, ponieważ czasem poteafi wskoczyć utwór spoza listy czy reklama i nie poleci dalej. Trza ręcznie puścić dalej.


RE: AAmusic - lidero - 13-01-2020 17:28

Ciesze się że Wam popłacili panowie,niech tylko apple wroci i darmowy deezer,polecam oprocz aamusic sms profit dołożyc jak ktoś atakuje na wiecej fonów,grosz do grosza jak mówią indianie,

apropo Indii ,szukałem ostatnio kolejnych programów na farme i trafilem na taki wynalazek jak air tv revardz indyjska tv,szybko sie zarabia oglądając filmiki ale gdy juz sie zblizalem radośnie do wypłaty ,nagle nie moglem sie zalogowac,ot taki scamik ,takze jak ktos kiedys trafi na ten szajs ,to dac sobie spokoj.to tak poza konkursem

Wogóle to można by założyc osobny temat gdzie bysmy mogli dawac propozycje dla farmy fonowej,trzeba szukac alternatyw,ale póki co aa music is ok..


RE: AAmusic - bartqqq - 13-01-2020 17:31

Przejrzałem cały wątek i mam parę pytań, szczególnie do lidero Smile

1. Deezer music nadal nie działa? Bo z tego co testowałem to na każdym fonie wyświetla can't find playlist.

2. Działać na 1 ip i na 1 konto na aa music, a na serwisach streamingowych, nowe urządzenie, nowe konto ?? Czy apka wywala że nie mozna na 1 ip i ze na jednym konice max 4 urządzenia?

3. Ma ktoś jakieś wieści na temat punktowania krajów, jest jakaś tabelka? W ustawieniach konta odrazu wyswietla kraj więc zakładam że Polska a Niemcy ma jakieś znaczenie?

EDIT: Najlepsze ze ostatnio szukalem jakiś apek do phone farmingu (w serwisie/komisie wujka leży około 300 telefonów XD) i wlasnie oglądalem tego goscia. Niestety bolesnie przekonalem się, że mozna to robic z sensem tylko w Usa. Na Polski sklep play itd nie ma takich aplikacji, a jak juz cos just (np TWO-TV) to placi 0,03$ za tydzien Sad AA może być szansą dla wiecznie uciśnionego narodu - Polski Smile


RE: AAmusic - lidero - 13-01-2020 17:48

W sumie to odpowiem bo własnie przechodziłem Smile

1.deezer niestety póki co nie dziala ,może łatwiej będzie co dziala ,a wieć spotify darmowe i google music (ale to już płatne-niestety daleko mu do predkosci apple,wiec sie nie oplaca),musimy sie uzbroić w cierpliwośc , mam odpowiedż przynamniej jesli chodzi o apple że wróci ,oby deezer również.

2 działanie wygląda tak 4 fony max. na jednym adresie ip i na jednym koncie,kolejne fony musża być na nowym adresie ip ale wszystko wciąż idzie na to samo konto itd,
co jest gdy podłaczysz piątego fona na tym samym ip,ano nic system nie wykaze podlaczonego fona ,a to oznacza tylko tyle że punkty nie będą zaliczane w takiej sytuacji

3 wiem tylko tyle w Stanach spotify zasuwa o wiele szybciej niż u nas ,ale o tabelce nic nie słyszałem

(13-01-2020 17:31)bartqqq napisał(a):  EDIT: Najlepsze ze ostatnio szukalem jakiś apek do phone farmingu (w serwisie/komisie wujka leży około 300 telefonów XD) i wlasnie oglądalem tego goscia. Niestety bolesnie przekonalem się, że mozna to robic z sensem tylko w Usa. Na Polski sklep play itd nie ma takich aplikacji, a jak juz cos just (np TWO-TV) to placi 0,03$ za tydzien Sad AA może być szansą dla wiecznie uciśnionego narodu - Polski Smile

Ano własnie,ja tez w miare zgłebiania tematu dostawałem coraz wiekszego ciśnienia z cyklu wszystko tylko dla hamerykanów....a dla nas okrojone ochłapy.....

chciałbym miec takiego wujkaBig Grin, no może wujka to mniej ,ale te 300 fonów....heheh piknie


RE: AAmusic - bartqqq - 13-01-2020 19:51

Założe się, że tak za darmo to ich nie dostanę XD


RE: AAmusic - kamciono5 - 18-01-2020 03:47

W stanach we wszystkich apkach reklamach itp. Lepiej płacą bo jest to kraj znajdujacy sie grupie tier1 my jesteśmy tier2 (taka lekka cebula) ale i tak dobrze ze nie jesteśmy w tier3 bo już w ogole nic byśmy w necie albo na apkach nie zarobili Wink.